Bluffmaster!

Komedie / Romantický / Thriller

Indie, 2005, 137 min

Vedela som, že mnohých koniec prekvapil. A tak som počas filmu vymýšľala, ako sa asi skončí. Nakoniec som sa uprostred filmu prešpekulovala k rozuzleniu... a skoro mi to aj vyšlo. Skoro býti kľúčovým slovom :) *Týmto filmom som sa stala Abhiho fanúšikom. *Ritiesh Deshmukh je strašne nedocenený herec. *Boman Irani je ako stále úžasný. *Nana Patekar to na konci s tým dáždnikom zabil :)(27.8.2011)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $3,500,000(28.7.2010)

Príbeh tohto filmu je skvelý len mohol mať film trošku rýchlejší spád: Inak Abhishek sa stáva mojim ďalším obľúbeným hercom. Tu je síce o hodne mladší ako teraz, ale zreje. Svojho otca by ale nezaprel, tiež má svoje typické pohyby a výrazy, ktoré sa v jednotlivých filmoch nemenia, našťastie tancuje omnoho lepšie ako jeho otec. Páčil sa mi tu aj Nana, je to veľmi výrazný herec a človek si pamätá takmer každú jeho postavu. Rozuzlenie filmu som tak nejak tušila, ale aj tak sa mi celkový nápad veľmi páčil, dokonca aj Priyanka bola znesiteľná popri Abhishkovi.(15.2.2019)

• - Speciální poděkování patří Aishwayře Rai. Po úspěchu Kuch Naa Kaho (2003) bylo plánováno, že společně s Abhishekem Bachchanem vytvoří pár i v dalším filmu Rohana Sippyho, ale byla nahrazena Priyankou Choprou. Spekuluje se o tom, že právě proto Priyanka později nezískala vůči Aish roli v Umrao Jaan (2006). (NinadeL)

• - Ve filmu se objeví i íránský zpěvák Arash, a to jako DJ, který zpívá jeden ze svých největších hitů "Boro Boro". (Claude Speed)