Reklama

Reklama

Neříkejte mamince, že pečovatelka zemřela

  • USA Don't Tell Mom the Babysitter's Dead (více)
Trailer

Obsahy(1)

Když musí matka odjet na letní prázdniny do Austrálie kvůli práci, najme svým několika nezvedeným ratolestem milou stařenku jako opatrovatelku. Jenže jakmile se za mámou zavřou dvířka taxíku, ze stařenky se v momentě stane "jenerál" v sukních s píšťalkou v puse a začne děti prohánět skoro jako speciální jednotky při výcviku. A potom ji v podvečerní pohodě při posezení v televizním křesílku trefí šlak. Jenže děti nechtějí, aby se matka vrátila a tak se mrtvoly nápaditě zbaví a začnou se starat samy o sebe. Jaké je ale překvapení, když zjistí, že opatrovatelka měla všechny peníze u sebe a před nimi je ještě několik dlouhých týdnů volna? A tak se nejstarší dcera Sue Ellen (Christina Applegate) vydá do práce... (monolog)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (48)

Martin741 

všechny recenze uživatele

Detom v domacnosti odide kamsi matka a nastupi chuva. Ta vsak coskoro umrela atak deti neumyvaju riady, nevysypaju kose a celkovo delaji hrozny bordel. o tom film je. Nie je to prilis dobre ani po reziserskej stranke , dialogy krivaju a herecke vykony o nicom. Vlastne velka nuda, ktoru nezachranila ani Christina Applegate. 40 % ()

monolog 

všechny recenze uživatele

Sranda to tedy byla. Ano, moc jsem se nasmál a to téměř od počátečních nadsázkou propečených titulků až k tomu zdařile vypointovanému konci. Ale teď vážně. Standardní ničím zajímavý rodinně komediální snímek, jakých vznikaly a vznikají mraky. Jeden dobrý vtípek tu je poměrově k deseti nudným či trapným či trapněnudným. Dějově je to jen klasika o tom, jak je tlupa harantů sama doma a co všechno nedělají, jak snadno se dá získat sakra dobrá práce (tedy pouze ve filmu z konce osmdesátých let) a jak je lepší jít přec jen na tu vejšku, která vám toho opravdu hodně dá (což je blbost). Co se mě týká, tak tahle komedie naprosto ničím nevybočuje z šedivě šedého průměru, možná jen svojí vysokou zapomenutelností. ()

Reklama

P@\/EL 

všechny recenze uživatele

Dobrá komedie s trochou černého humoru. Film nabídne velmi zajímavou zápletku. Neuvěřitelně protivná pečovatelka, která má hlídat bandu děti, za pár dní umře a děcka jsou samy doma. Musím však uznat, že si poradili velmi dobře a všechno zvládli na výbornou. Děj je celkem poutavý, sem tam se zde objeví nějaká ta humornější situace. No a poslední scéna je geniální. ()

Handle 

všechny recenze uživatele

Řekl bych, že tohle Vás asi ničím nepřekvapí - jedná se o průměrný film s naprosto jednoduchou zápletkou. Avšak na druhou stranu je film docela vtipný, nebo alespoň já jsem se párkrát opravdu od srdce zasmál. Snímku ale prostě bohužel něco chybí, nic nového nenabízí a proto se nejspíš mezi těma ostatníma tak trochu ztratil. Úplně špatný ale není a pokud máte rádi nenáročné komedie, chcete se pobavit a na chvíli vypnout, pak to docela i doporučuju... ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Když děti zůstanou bez dozoru je ke katastrofě blízko. A ta nenechá na sebe dlouho čekat. Paní, která se měla starat o dobrý chod domácnosti vytuhne a milé odrostlejší detičky tuhle skutečnost nikomu nenahlásí. Chtějí si ještě užívat dny bez mámy a stejně tak jak bude tenhle film nezáživně pokračovat po úmrtí pečovatelky, vyvstane otázka na co tenhle film vlastně vznikl. Námět je ukradený a jen mírně vylepšený z jiných filmů s "mrtvolou" a svojí triviálností si moc dobré jméno neudělá. V podstatě se tady nevyskytuje vtip.Tedy vyskytuje,abych nekecal, ale mě to tedy nerozesmálo. Svým formátem se film blíží televizním parametrům a tam se také mnohem více hodí než do kin ve kterých se dokonce hrál. Záměrem tvůrců bylo asi (to fakt přesně nevím) natočit černohumornou komedii se situační komikou pro mládež. Ano, nenároční diváci si film užijí, ale přece jenom pronudit se celým filmem to přece není žádný divácký zážitek. Stephen Herek šel hodně pod svoje možnosti a nedokázal do svého filmu vložit nic co by utkvělo v paměti. Komedie by měla být vtipná, ale o téhle platí, že je na 100% nevtipná. Kladně hodnotím pouze dabing a snad i tu přihlouplou Christinu Applegate. Mé hodnocení: 20% ()

Galerie (26)

Zajímavosti (6)

  • Původně se film měl jmenovat The Real World. Z názvu nakonec sešlo, kvůli pořadu se stejným jménem, který měl běžet na MTV - The Real World (1992). (DexMASTER094)
  • Většina filmů s ratingem PG-13 povoluje jedno užití slova „fuck“ bez sexuálního kontextu. V tomto filmu je možné slyšet sedm těchto slov, přičemž rating je stále PG-13. (DexMASTER094)

Reklama

Reklama