Režie:
Daniel StrejcKamera:
Lukáš RoganskýÚčinkují:
Honza Dědek (moderátor), Aneta Kratochvílová (moderátor), Janek Ledecký, Adéla Gondíková, Miloš Pokorný, Barbora Jánová, Marta Jandová, Roman Vojtek (více)VOD (1)
Obsahy(1)
Hudebně soutěžní pořad Jukebox Honzy Dědka, který prověří znalosti na poli populární hudby jak soutěžících ve studiu, tak i diváků u obrazovek. Jste si jisti, že podle krátké hudební ukázky poznáte písničku? Znáte její přesný název, interpreta nebo dokonce text? V tom případě stiskněte play a sledujte nový pořad Televize Seznam, do něhož si hudební publicista a moderátor Honza Dědek bude spolu se svojí sympatickou kolegyní Anetou Kratochvílovou zvát nejenom soutěžící, ale i osobnosti z řad zpěváků, herců či sportovců. (Televize Seznam)
(více)Účinkují
Honza Dědek (moderátor)
Československo
Nejlepší filmy:
Děti Nagana (2023)
Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022)
Aneta Kratochvílová (moderátor)
Janek Ledecký
Československo
Nejlepší filmy:
Devadesátky (2022) (seriál) - a.z.
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (koncert)
Hity 89 (1989) (koncert)
Adéla Gondíková
Československo
Nejlepší filmy:
Klauni a vlastenci (1991) (TV film)
Všechno nejlepší! (2006)
Vraždy v kruhu (2015) (seriál)
Miloš Pokorný
Československo
Nejlepší filmy:
Nestyda (2008)
Líbáš jako ďábel (2012)
Ten, kdo tě miloval (2018)
Barbora Jánová
Československo
Nejlepší filmy:
Ztracená brána (2012) (seriál)
Probudím se včera (2012)
Setkání s hvězdou (2011) (seriál)
Marta Jandová
Československo
Nejlepší filmy:
Marek Ztracený v Edenu (2023) (koncert)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (koncert)
V slepých uličkách (2015) (koncert)
Roman Vojtek
Československo
Nejlepší filmy:
Volha (2023) (seriál)
Babylon (2002) (divadelní záznam)
Devatenáct klavírů (2008) (TV film)
Petr Švancara
Československo
František Táborský
Československo
Iva Frühlingová
Československo
Nejlepší filmy:
Tři životy (2007) (TV film)
Vetřelci a lovci (2009) (seriál)
Richard Genzer
Československo
Nejlepší filmy:
Dracula (1996) (divadelní záznam)
Dívka na koštěti (1971)
Marek Ztracený v Edenu (2023) (koncert)
Alexander Hemala
Československo
Nejlepší filmy:
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Probudím se včera (2012)
Něžné vlny (2013)
Luděk Zelenka
Nejlepší filmy:
Vyšehrad: Seryjál (2021)
Patricie Pagáčová
Československo
Nejlepší filmy:
Devadesátky (2022) (seriál)
Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)
Gump - jsme dvojka (2024)
Michal Suchánek
Československo
Nejlepší filmy:
Sněženky a machři (1982)
Kapsáři a falešný uhlíř (1988) (TV film)
Krajina s nábytkem (1986)
Roman Bednář
Nejlepší filmy:
Kam doskáče ranní ptáče (1987)
Vyšehrad: Fylm (2022)
Vyšehrad: Seryjál (2021)
Marek Taclík
Československo
Nejlepší filmy:
Dukla 61 (2018) (TV film)
Brouk v hlavě (2002) (TV film)
Operace Silver A (2007) (TV film)
Malvína Pachlová
Československo
Nejlepší filmy:
Dokonalá svatba (2010) (divadelní záznam)
Podezření (2022) (seriál)
Raluca (2014)
Petr Vydra
Československo
Nejlepší filmy:
Návrat idiota (1999)
Revizor (1998) (divadelní záznam)
Malostranské humoresky (1995)