Doupě hitů

(pořad)
Hudební
Česko, 2022, 12x26 min

Pořad Doupě hitů je formát postavený na velmi výrazných hudebních osobnostech a představí známé české hudebníky napříč žánry bezprostředním hraním a povídáním s hosty, kteří byli pro jejich kariéru zásadní. Každému interpretovi budou věnovány tři díly – první zachytí hudební začátky, druhý cestu na vrchol a třetí současnou tvorbu. Do každého z pokračování si host pozve své spolupracovníky, se kterými bude prostřednictvím písniček a spontánního povídání mezi nimi vzpomínat na atmosféru doby, kdy si těch pár akordů a melodií ze zkušebny začala pobrukovat celá země. V intimním prostředí klubu, který v něčem připomíná velice luxusní a krásnou zkušebnu, stojí muzikanti s diváky takřka na dotyk. To vytváří velmi neformální a uvolněné prostředí, oproštěné od „tlaku“ velkého koncertního pódia. V Doupěti se muzikantům zkrátka dobře hraje i povídá. (Česká televize)

710.cz

Mám rád Framus a Prokopa jako zpěváka i jako spíkra, ale tohle je neuvěřitelně blbej (a přeplácanej) formát prezentace toho, co mám hodně rád. Viděl jsem dva díly (Prokop) a střih z něj udělal žvanila. Přijde mi to, jako by taťka synkovi koupil špičkovou video techniku ke které byl zdarma DaVinci a tvůrci si chtěli vyzkoušet co všechno tenhle software a technika umí. ()

Chudobka

Čtyři hvězdičky nejen za Michala Prokopa a jeho nejznámější písně, ale hlavně za houslového kouzelníka Jana Hrubého. ()