Doggystyle

Hustler's Snoop Dogg's Doggystyle

Dokumentární / Komedie / Hudební / Pornografický

USA, 2001, 84 min (Alternativní: 64 min)

Michael Martin

Snoop Dogg (prův.), Mark Anthony, Xzibit, Nate Dogg

Michael Martin
  • stub

Nikomu nic zlýho nepřeju, ale ten pes ať už fakt zdechne...(20.3.2008)

• tompaulman

LOL, tohle je na ČSFD? Dostal jsem to na VHS k Vánocům, když mi bylo 15, a už tehdy mi to přišlo špatný.(30.3.2020)

• corpsy

Rap a cenzurované sexuálne scény. Keď porno, tak už teda aspoň poriadne.(9.11.2016)

No, je to péčko, ale žádný obyčejný.. Režii, soundtrack, výběr kulis a samotných hereček měl na starost sám pasák Bigg Snoop Dogg a k pomoci měl felas z Tha Eastsidaz, 213 etc. Šukačky s ne až tak lacinými bitches jsou prokládané live výstupy a klipy od Snoopovy partičky (mimojiné uvidíme Soopaflye, Warrena G, Xzibita, Kokanea, atd.).. To vše laděné do home videa jednoho rapového milionáře.. Pro fandy nutnost a výborná zábava, milovníci porna by mohli být unuděni. Now I have fucked one million hoes And I have done bout a million shows I gotta bout a million dollars in gold While I'm dippin' with the homie Goldie Loc lets roll(30.10.2010)

• kaposlav

Rap kombinovaný s pornom. Škoda, že to vlastne ten rap dosť kazí. Ani nie kôli tej hudbe ako kôli interprétom. Možno pri sledovaní dostanete chuť na čokoládu, ale užívatel stub, čo sem pridal komentár má pravdu.(16.4.2015)