• slovenský

Životopisný / Krimi

USA / Japonsko, 1992, 111 min

Film so zaujímavou témou o zavraždení JFK. Neviem, nakoľko je tento príbeh pravdivý, ale je celkom uveriteľný. Veľkou chybou však bolo obsadenie nieˇktorých hercov do úloh šéfov gangstrov a najmä obsadenie postavy agenta CIA. Tieto postavy sú vďaka tomu veľmi nerealistické až parodické. Ale Aiello a Fenn zahrali dobre.(27.5.2004)

Velice hezky natočený snímek, kterému dominují sympatické dvě hlavní postavy. Jde o hodně konspirativní záležitost. Jack Ruby je líčen jako drsnej ale správnej mafián ze "starý školy", takže mu nakonec ještě fandíte. Skutečnost byla asi hodně jiná, ale to se už asi nikdy celé nedozvíme. Film u kterého se nudit rozhodně nebudete.(22.6.2017)

• Merťas

V pražských kinech se promítal od 24.9.1992 (Kotva)(3.5.2013)

• Terva

Není to zase tak dlouho, co jsem to viděl. O to víc jsem překvapen, že jsem ho ještě nekomentoval. Můj komentář se musel někam ztratit. Nevýrazný až podprůměrně natočený snímek o událostech kolem J.F.K.(9.4.2013)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $919,286Tržby Celosvetovo $-(18.2.2010)