Reklama

Reklama

Detektiv Knight

  • USA Detective Knight: Rogue
Trailer 1

Obsahy(1)

Zatímco se Los Angeles připravuje na Halloween, ozbrojení lupiči v maskách kriticky zraní partnera detektiva Jamese Knighta při přestřelce po loupeži. (Canal+ Action)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (13)

rublik05 odpad!

všechny recenze uživatele

Tak nějak jsem si říkal, že když je Detektiv Knight trilogie, tak by to nemusel být zas až takový průšvih. Je to však mnohem horší, než jsem si byl ochoten připustit. Ve své podstatě se vlastně jedná o typickou willisovku posledních let. Snímek je mizerně natočený, herci podávají otřesné výkony, Willis působí strašně zmateně, akce je otřesná, děj snad ani nemohl být nudnější. Tady opravdu není co hodnotit. Děsí mě představa, že tahle hrůza má ještě dvě pokračování. 0/10. ()

Lacike odpad!

všechny recenze uživatele

Zlaté Seagalovky a to aj tie úplne posledné. Nech už boli kvalitatívne akokoľvek oveľa oveľa oveľa horšie ako ranné Seagalove filmy, tak štýlom a trademarkami to stále pripomínalo jeho klasiky a aj tá akcia tam nejaká bola. Tieto sračky nemajú nič spoločné s Wilisovkami. Sú to totálne nepozerateľné chujoviny bez rozpočtu v ktorých sa raz za pár minút mihne známy xicht, ktorý bol pred dávnymi rokmi hviezda. Raz je to Willis, potom Gibson, Travolta, Malkovich, to je jedno. Ani oni od toho nič viac ako rýchly zárobok neočakávajú a nevložia do filmu žiadnu snahu. Willis má aspoň ospravedlnenku, že netuší čo robí a ani čo hovorí. Tak načo strácať čas s filmom v ktorom ani Willis nevie čo robí? Nie je to ani tak mizerné, aby to bolo zábavné. Tých 15 minút rýchloposuvu mi už nikto nevráti. 0/10. ()

Reklama

SeBig odpad!

všechny recenze uživatele

Drejku, chlape, poradim ti.. netoč. Mě by zajímalo, kde přišli na to, že takovejhle levnej buržoázní škvár musí mít prostě akutně tři díly jako. Willis neví která bije, všichni tam plácaj něco pátý přes devátý a vše je akční jak zlevněná mikrovlnka v kauflandu. Jestli někde bije nuda na dveře tak tady dveře vylítli do vzduchu. Těším se na další díl. LOCHLYN MUNRO JE PROSTĚ KLASA.. LOCHLYN. ()

sedm.1 

všechny recenze uživatele

Co se týče zhruba minimálně posledních pěti let Willisovy filmové kariéry, je to skutečně tristní pohled, ovšem s tím dodatkem, že já si myslím asi trochu něco jiného, než zbytek filmového publika po celém světě, a to že ne vždy se v tomto období účastnil, tedy minimálně v polovině případů, úplně marných počinů, kdy se častokrát jednalo o vážně snesitelné podívané, samozřejmě pořád sice v hodně béčkovém hávu, ale opakuji snesitelné, každopádně za mě osobně, právě v těch v rámci možností nejpovedenějším filmech byl ale on tím největším problémem, tou přítěží, která danému filmu ve výsledku podkopávala nohy, i když na druhou stranu chápu, že jeho obsazení mělo vždy jen jediný důvod, a to nalákat potenciální diváky na jeho jméno, ale on těch posledních pět let působí už skutečně hodně mimo, no a to vše potvrzuje i právě tato podívaná, tedy Detektiv Knight. Za mě se totiž ani tentokrát nejedná o úplně mizernou podívanou, jelikož tento film nabízí slušný spád, nenudící zápletku, která navíc není zcela předvídatelná, disponuje i pár zvraty a výraznými postavami, zahrané netopornými herci, a vlastně bych této podívané křivdil i v tom, kdybych jí odepřel i působivou atmosféru, zkrátka opakuji, nejedná se o úplně mizerný snímek, jen tedy s tím, že téměř hlavní role byla přiřknuta právě panu Willisovi a jeho absolutně (ne)herecký výkon celý ten film sráží nekompromisně ke dnu, ale abych Brucovi nekřivdil zas až tak moc, tak mu k tomu pomohla ještě i fakt slabá akce, každopádně tím vším chci prostě jen sdělit, že být Willisova postava obsazena někým, kdo by ji zvládl ztvárnit důstojnějším způsobem, označil bych Detektiva Knighta za příjemně koukatelné béčko, které si zas až tak drtivou kritiku rozhodně nezaslouží. ()

warrenur odpad!

všechny recenze uživatele

Uz uvodna akcia bola tak odflaknuta, ze to prekukol snad kazdy. Kecy v skupinke "profikov" a ich zostava a myslienkove pochody, ze zostaval rozum stat. Uz je to raz tak, ze v particke musi byt vzdy niekto, kto sa stara o zenu s dietatom, vzdy jeden tupec a vzdy jeden sadista. Plus tentokrat dodali mrsny zensky element, ktora "lubi" svoju partu. Strasne. Nuz a Bruce, len chodi a nacuva. Z jeho vyrazu uz neviete vycitat nic. Mozno to tak bolo v scenari, ale skor nie. A priprava na akciu? Uz od cias prvej Mission Impossible, ci Bonda, sa tvorcovia vyzivali, aby divaka oboznamili so zabezpecenim, planovanim, nacvicovanim atd. Tuna si to particka chce viac-menej odimprovizovat. Dievca si da efektny typ masky pre kamery, avsak nie pre utek samotny...wtf!? Nehovoriac o "sikovnych" prstoch bookie-ho...heh - zly vtip. Dufal som v proste B-cko so starnucim Willisom s minimom ocavani - "obdrzal som C-cko, ktore podlieza latku takmer v kazdom smere. Vdaka tomu sa to vsak dalo s rychloposuvom skuknut pod hodinu. Vyhnut sa oblukom. Bruce-ov herecky kredit sa, zial, po uchadzajucom "Glass" z 2019-teho s Jacksonom, vytraca. ()

Galerie (29)

Reklama

Reklama