Swing Parade

Swing Parade of 1946

Muzikál / Komedie

USA, 1946, 74 min

• brasek

Muzikál či komédia? Nuž toto je veľký krok vedľa! Nezaujímavý príbeh, hudba ma neoslovila a traja hlupáci to vedia aj lepšie a hlavne zábavnejšie.(15.10.2018)

• Flego

Celovečerná stopáž je únavná aj pre skeče populárnej trojice hlupákov The Three Stooges, oveľa lepšie im seknú krátke grotesky. V tejto hudobnej komédii Moe, Larry a Curly hrajú čašníkov v nočnom klube a ich eskapády sú občas zábavné, ale nič výnimočné. Ešte horšie na tom je samotný príbeh, ktorý sa úmorne dopotáca do poslednej minúty filmu. Logicky z toho najlepšie vychádzajú samotné hudobné čísla plné swingových legiend. Prvý komentár, druhé hodnotenie.(18.6.2013)

Pri pozeraní filmu som si uvedomil, čo sa natáčalo a hlavne na aký materiál v roku 1946 u nás. Tento film je prehliadkou dobrej hudby, výborných tanečných kúskov. Herecky ma zaujala tá trojica komikov. Tá scéna v pivnici s tými vodovodným potrubím bola výborná... Filmu dávam 55%.(3.8.2013)

Ako swing bol dobry, na tanecne kreacie sa dobre pozeralo ......kvalitna vec najma v porovnani s tou biedou ktoru dnes premudrele tlchuby tak brutalne nadhodnocuju : 70 %(12.2.2019)

Americký Hotel Modrá hvězda s parádním swingem.(8.7.2014)