Na mrtvém bodě (TV film)

Deadlocked

Na mŕtvom bode

Krimi / Thriller / Drama / Mysteriózní

USA / Portugalsko / Německo, 2000, 90 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (8)

• Petulka88

Na televizní produkci to není nejhorší. Ale s postavami se v tomto filmu dějí trochu prapodivné změny. Charles S. Dutton jako ex dozorce ve vězení si vezme jako růkojmí celou porotu a tvrdí, že dělá to co ho naučila práce. Tak teda nevím co ti dozorci v práci dělají, když se to pak dá použít jako průprava k něčemu takovému. Z právníka Davida Carusa se jako mávnutím kouzelného proutku stane protřelý vyjednavač a vyšetřovatel... Ale to by se snad dalo nějak přežít. Ale asi tak po půlhodině příjde něco čeho jsem se obával už od začátku. To když Dutton řekne: ,,Když se narodí černý dítě, už je automaticky vinné." Pak se přidá pár podobných výkřiků a za chvíli se tady už mluví o našich lidech a vašich lidech... Zase další film, který se divákovi snaží vsugerovat, že když je z něčeho obviněný běloch, tak je to úplně normální (a tak by to taky mělo být), ale když je obžalovaný černoch, je to něco jiného, vyžaduje to extra přístup a maximální opatrnost. Tohle mě prostě ve filmech vadí a dost to tenhle film sráží. Jenže ani pak to lepší není. Už se jen mluví, mluví a mluví. A řeší se věci, které divákovi došli už dávno. I finální odhalení jsem si dal dohromady asi v polovině. Ono to není nic těžkého, moc možností tady ani není. Zkrátka, Na mrtvém bodě mi sice žádnou zdravotní újmu nezapřičinilo, ale znovu ho vidět nemusím.(9.10.2010)

Film mě od začátku zaujal a už nepustil.(4.1.2010)

Vzhľadom k tomu, že sa jedná o TV film, tak som bol milo prekvapený... či už realizáciou, scenárom, hereckými výkonmi, no proste ma to zaujalo natoľko, že vôbec neľutujem tú hodinu a pol, čo som pri tomto filme strávil. Je pravda, že jednoduchosť, akou sa Ned Stark dostáva k ďalším dôkazom, je brutálne pritiahnutá za uši, ale odpustiteľná. Príjemné krimi. :o)(13.7.2011)

Slušný televizní film.(25.7.2009)

David Caruso a John Finn dobře zvolená dvojice.(13.10.2009)

Veľmi slušný TV film, ktorý má svoju atmosféru a stavia na klasickom scenári, čo mu však uberá na hodnotení sú niektoré dialógy a výkon Davida Carusa :D , ale tak ide o TV film, takže žmúrim očko/očká :)(18.3.2010)

• djcremo

David Caruso podával lepšie výkony ako Horacio Cane. Námet na film to je skvelý, ale to spracovanie, scénar, dialógy a herecké výkony sú podpriemerné.(20.12.2010)

Film, ktorý sa snaží poukázať na nespravodlivosť právnického systému, kde chudobný nemajú šancu, lebo si nemôžu dovoliť drahé právnické firmy a tak otec syna obvineného a už takmer s istotou odsúdeného zo znásilnenia a vraždy rozhodne vziať spravodlivosť do vlastných rúk. Film to nie je zlý, ale takých s podobnou tématikou nespravodlivosti je mnoho a veľa z nich je lepších. Na tomto poli by som snímku zaradil skôr k priemeru, ale oplatí sa pozrieť. Je to taký celkom zaujímavý mix drámy a detektívky, ale trochu mi tu vadí mne strašne nesympatický David Caruso.(7.6.2009)