Pravé ženy (TV film)

Správna žena

Drama / Romantický / Western

USA, 1997, 170 min

• lucijelucije

Velmi slabé, nudné, a vůbec bez nápadu. Pořád se něco dělo během jedné půlhodiny, ale ve skutečnosti se všechno během pěti minut vyřešilo. Zdlouhavé, tak zdlouhavé, že nemáte sílu se dívat dál. Ale pořád to dávalo jakýsi malý smysl..(4.9.2013)

• hazdrova

Strašná nuda a nedokázala som to dopozerať. 2*(24.11.2017)

Jako malé si myslely, že je nic nerozdělí. Přesto se za pár let ocitly na opačných stranách barikády. Podaří se jim obnovit staré přátelství, poznamenané rasovými a společenskými předsudky? Scénář : Christopher Lofton. Kamera : Tom Neuwirth. Hudba : Bruce Broughton. Historická sága o počátcích, minulosti a slávě Texasu pohledem čtyř statečných, houževnatých a vášnivých žen. ****(21.5.2011)

• tterez

Nejsem z těch, co film nedokoukají, a proto jsem litovala, že jsem o nevypla už při úvodních titulcích. Zaujalo mě, že tam hraje Angelina...hm, chyba! Stálo to za houby a umírali tam všichni a na všechno.(9.10.2012)

• sir-dave

Ani ne tak western o dobývání Západu z pohledu pár žen. Není to tak dlouhé, jak se píše (170 min), nemá to ani dvě a půl hodiny. Není to vysloveně špatné, v rámci žánru lehce průměrné. Udělat z toho 2-3dílny seriál, zakomponovat více zajímavých momentů, udělalo by se lépe. 40%(20.11.2012)

• - Natáčení probíhalo v Austinu v Americkém státě Texas. (Terva)

• - Dana Delany vyhrála cenu Lone Star Film & TV v kategorii nejlepší herečka. (Terva)

• - Julie Carmen soutěžila o cenu ALMA v kategorii nejlepší individuální výkon. (Terva)