Akce kachna

Suresh Ayyar

Masky:

Anita Morgan
  • Indiana

Ach bože, něco tak nudnýho jsem ještě neviděl. Opravdu tak nudný film asi neexistuje...a ti haranti co tam hráli, bych je sejmul.(22.11.2005)

• Smok

Pôvodne som si myslel, že sa bude jednať o upútavku na zľavu na hydinové mäso v nejakom hypermarkete, ale nestalo sa tak. Tento operenec je divoký rodinný miláčik, nie je určený na konzumáciu a volá sa Hildegarda. Skúste naňho s nekalým úmyslom siahnuť trom dobre naštartovaným súrodencom a spoznáte ich spravodlivý hnev podobne ako dvojica strašlivo záporných zlosynov.(1.5.2009)

• mazzarek

Mrtvá kachna, dobrá kachna :)(26.1.2011)

• Pilda17

Spíše se hodí akce "sračka". Od tragických a otravných hereckých výkonů dětí, až po naprosto nicotní příběh, který nemůže zaujmout ani nejtupější uživatele CSFD. Nezáživný rodinný film, který v TV snad už neuvidím a příště snad radši sáhnu po Ulici nebo jiné nekonečné seriálové kravině, která je aspoň v hereckých výkonech trošku na vyšším levelu a to je sakra co říct .. 0/10 = 3%(19.1.2014)

• Pavlík

10. 12. 2010 (344.); opravdu většinu takových rodinných filmů nemám v oblibě(14.12.2010)