Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Earl Pilcher vedie obchod - požičovňu v Arkansase. Žije s manželkou, deťmi a rodičmi. Jedného dňa jeho mama zomrie a v liste, ktorý mu po sebe zanechala, píše, že on nie je jej rodeným synom, ale synom černošky, ktorá zomrela pri pôrode. Mama ho v liste žiada, aby navštívil svojho brata Raya, ktorý žije v Chicagu. Earl sa vydá na cestu - Ray a jeho syn ho privítajú odmerane. Ale slepá teta sa ho ujme a trvá na tom, aby ho rodina prijala... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (4)

kokofek 

všechny recenze uživatele

Námět zpracovaný již mnohokrát a možná i lépe,ale nemohu jinak.Herecké výkony Roberta Duvalla a Jamese Earla Jonese mi nedovolují dát méně. ()

Phobia 

všechny recenze uživatele

Vcelku průměrné drama o křivdách minulosti, rasové nesnášenlivosti a sbližování jedné rodiny. Nic nepřekvapí, vše se odehrává podle tisíckrát omletého scénáře. Hvězdičku nad průměr vybojovala ústřední dvojice bratrů - Robert Duvall i James Earl Jones jsou zkrátka výborní herci (ikdyž na programu MGM jim charisma dost kazil český dabing; hlas Jonese neměl zdaleka tu správnou hloubku a koho napadlo nechat Duvalla namluvit P. Soukupem, ten by zasloužil nakopnout do rozkroku... s rozběhem a ve špičaté botě). Sečteno a podtrženo: podívat se na tenhle film dalo, ale nadšení zrovna nevyvolal - nebýt výkonu zmíněných herců, šlo by o podprůměr. 55% ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama