Reklama

Reklama

Moje jméno je Vendetta

  • Itálie Il mio nome è vendetta (více)
Trailer

Obsahy(1)

Bývalému mafiánovi zavraždí staří nepřátelé manželku a švagra. On proto sbalí dceru a společně utečou do Milána, kde začnou plánovat pomstu. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (28)

JASON_X 

všechny recenze uživatele

Sofia je rozmazlená a protivně afektovaná náctiletá pizda. Hraje lední hokej (to leccos vypovídá) a její bojfrend se jmenuje Hamid nebo Hakim nebo jak, protože tuhle sračku točil Netflix. Zato její fotr, tvrdej jako kámen a pružnej jako ocel, je dobrej řízek. Vysloužilej voják 'Ndranghety, nemilosrdnej zabiják, kterej se octne na cestě pomsty, a kterej dosud nezapomněl, co se v mládí naučil (jak divák ke své velké radosti brzy zjistí). A světe div se, dokonce i z pizdy se postupně vyklube docela fajn žába, protože její padre jí dá hodně drsnou školu. A v samým závěru už je dokonce přímo k zulíbání, jsme svědky zrodu skvostně temný comicsový postavy, a já si přeju rychle další pokračování! ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Průměrný Revenge flick z Itálie. Italové se málokdy vyšvihnou s dobrým filmem, nemají to v ruce tak dobře jako Španělé či Francouzi, takže se velké zázraky rozhodně čekat nedaly. My Name is Vendetta jede dle té nejklasičtější šablony revenge subžánru a nesnaží se žánr něčím obohatit. Máme tu bývalého mafiána ze Sicilské mafie, který chce začít nový život s rodinou na venkově, ale jakmile jej dcera vyfotí a dá na instagram upozorní tím své staré známé, kteří se ihned chopí šance a zavraždí mu manželku se švagrem. Vezme dceru sebou a jde vykonat řízný revenge na všech. Toť k příběhu. Potěší, že hlavní hrdina není žádné nemehlo, ale drsný borec, kterému se revenge bez problému dá věřit což je v tomhle žánru hodně důležité. Technicky je to navíc dobře obstarané, takže i slušný vizuál nemůže urazit a akce je celkem dost, jen je taková tuctová, není ani příliš moc brutální- což trochu zamrzí, protože násilí je to jediné, čím mohl tenhle snímek zazářit, ale i v téhle rovině zůstal na půl cesty. Mám tyhle žánrovky rád, takže jsem se relativně bavil, šlape to a viděl jsem už horší zástupce, ale na druhou stranu kdo má nakoukáno, tak tohle může bez problému skipnout. 5/10. ()

Reklama

Martin741 

všechny recenze uživatele

Reziser Cosimo Gomez je pre mna uplne neznamy reziser a dufam ze to aj tak ostane, hlavne po tomto filme. Taliansku kinematografiu mam neskutocne rad, no tento zaner krimi Fryler Talianom nikdy nesiel. A vidim, ze to tak este aj dlho ostane. Klaicky ryvendz film  so slabym zaporakom, nulovym dejom a samoucelnou akciou. Alessandro PlynovyMuz nic  nepredviedol   20 % ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Priemerný film o pomste, ktorý neprináša nič nové. Hlavné postavy síce sympatické ale príliš skratkovité, takže ich príbeh ma naplno nedostal. Záporák Remo Girone prekvapivo málo démonický. Holt už je starý. Akcie je tu tak akurát a miestami je celkom brutálna, ale často aj dosť neprehľadná. Záverečná bodka skôr rozpačitá. Radšej ostanem naďalej pri dojímavom Leonovi alebo pri zábavnom Komande. Toto je maximálne film na jedno pozretie. 5/10. ()

Trevor 

všechny recenze uživatele

Tak nový Leon s pozdravom od Matildy to určite nie je a vyššiemu hodnoteniu, už tradične v poslednej dobe, bráni obrovské mnoýstvo scén tak tmavých, že si myslíte že sledujete film Čiernočierna tma 2: V zadnici hrocha...kde sú tie časy keď Taliani vedeli natočiť solídnu Chobotnicu a kde sú tie nostalgické časy keď sme na obrazovkách aspoň čo to videli. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama