Stokrát si troufnu

• Itálie Jumping from High Places (více)

Mladá žena s těžkou úzkostí chce splnit poslední přání svojí nejlepší kamarádky, a tak se pustí do boje se svými démony – a možná dokonce najde lásku. (Netflix)

Aljak

Mám pocit, akoby sa na tom Netflixe v poslednej dobe ocitali len samé béčkové filmy. Per lanciarsi dalle stelle nemalo zlý koncept, práve naopak, myslím si, že to malo celkom schopný potenciál. Ale v konečnom výsledku na mňa celý film pôsobil nevýrazne a mdlo. A pritom som čakal nejaký motiváciou nabitý film, ktorý zatlačí depresívne stavy do úzadia. Ale kým sme sa k tomu dostali, tak prešiel prakticky celý film... Za pointu a koncept 2*, ale inak slabota. ()

MartinDruny

Takový milý, přátelský, naivistický film, kterému však schází hloubka i nějaký dramatičtejší oblouk,který by diváka vtáhl do děje. ()

BOURQUE

Koncepcia nebola zlá, ale vyhotovenie necháva za sebou niekoľko poznámok. Federica Torchetti a jej hravý úsmev mi miestami nejako pripomínali Amélie. Osobné hodnotenie: 62% (**) ()

cepice

Milé, povedené, krásně zobrazující emoce úzkostí. Skvělá práce hlavní herečky, hlavně její práce s mimikou. ()