Reklama

Reklama

Fleishman v průšvihu

(seriál)
  • USA Fleishman Is in Trouble (více)
Trailer

VOD (1)

Epizody(8)

Obsahy(1)

Nedávno rozvedený, 41letý Toby Fleishman (Jesse Eisenberg) se vrhne do odvážného světa internetových seznamek s úspěchem, jakého se mu v mládí nikdy nedostalo. Pak ale jeho bývalá manželka zmizí a zanechá ho s jejich dvěma malými dětmi, aniž by kdo tušil, kde je a zda se hodlá vrátit. (Disney+)

Videa (1)

Trailer

Recenze (12)

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

Mix Sexu ve městě pro rozvedné čtyřicátníky a Jak jsem potkal vaší matku bez humoru, ale zase s velkou dávkou ironie. Eisenberg se asi nikdy nevymaní z rolí menších či větších podivinů, ale tady mu póza rozvedeného otce, který najednou musí znova hledat sám sebe a prozkoumávat nové možnosti o které ovšem moc nestál, dost sedla…75% ()

JitkaCardova 

všechny recenze uživatele

Zdánlivě pomalý rozjezd se plně zhodnotí, když k rozpracované perspektivě, v níž jsme ponořeni, začnou přibývat další a postupně se rozvine celé spektrum možných pohledů na životní situaci lidí po čtyřicítce, bez ohledu na to, zda mají partnera a rodinu, zda jsou rozvedení či nezadaní nebo jaký vztah mají ke své profesi a jakou roli v jejich životech hrají přátelé. Některé životní možnosti jsou už passé, jiné přestávají být lákavé, některá velká rozhodnutí nelze vzít zpátky, jiná - možná - ano, do některých dveří už člověk nevstoupí a do jiných vstoupit nechce, ale musí... a teprve když se přes ně jako vlny přelijí blížící se nevyhnutelné životní zkušenosti, ať vítané nebo ne, lidé chtě nechtě o něco víc dozrávají, na něco trochu víc rezignují a něčemu trochu víc porozumí... něco se upevní, něco rozpadne, na něčem přestane tak strašně záležet, aby něco jiného mohlo vydržet... přestože nikdo nikdy nedá ruku do ohně za to, co z toho všeho je správné, co za to stojí, a co ne... *** Svíravé, ironické a smířlivé. *** S O. na B12. Za životních okolností, kdy nám to vrtalo v játrech a trhalo žíly ještě o dost víc, než by jinak nutně muselo. *~ ()

Reklama

ink flo 

všechny recenze uživatele

Asi tím New Yorkem, židovskou tématikou a překotným Eisenbergem to připomnělo věci od Woody Allena. Taky je to hrozně ukecaný, akorát to má místo humoru lehkej nádech soap oper, méně cynismu a jde cítit, že to napsala žena. Největší dějovej zvrat v sedmém díle byl zároveň emocionálně nejsilnější a ten pocit z celýho příběhu dost prohloubil. Tahle konkrétní linie a pointa to posunula někam dál, než je průměrnej vztahovej seriál o ztrápených upracovaných lidech ve středním věku, kteří ve svých luxusních apartmánech neví, co si počít s životem. A rodina, milenky, přátelé, kariéra ani parties jim to něco, co hledají, nedokážou uspokojit. Protože nejostřeji ukázala ještě jednu skrytější vrstvu, která se může nacházet za tou maskou, která tam spadla, respektive se rozbila. ()

klukluka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vychází mi to na 3 a dám tomu 3- za dojem, že je to dobrý tak ze 60ti procent. Něco mi říká, že z těch tradičních pohlaví (jsem mastodont, sorry) by se to holkám mohlo líbit víc, než nám klukům. Představitel Fleishmana se mi nelíbil vůbec, není to chlap, myslím tím i v reálu, je to dítě, proto mu příroda odepřela i mužský výzor, těžko ho pak vnímat jako precedenční ukázku problémů, ve kterých se ocitají muži po čtyřicítce. ()

stret 

všechny recenze uživatele

Problemom Fleishmana je Fleishman. A este viac to, ze ho hra Jesse Eisenberg. Herec, ktory v kazdej roli vyzera ako pako, freak, ktory nedokaze odovzdat emociu a ked tak trapne. Eisenberg stve nim samym a zaroven sa vynara otazka, ci by na danu rolu nasli vhodnejsieho paka a freaka. V kombinacii s Claire Danes sa tato nemila situacia este umocnuje. Hrbate decko s velkou masivnou blondinou s problematickym fejsom. Ti dvaja sa v tomto vesmire nemali stretnut.  V priebehu serialu ale postupne prituhuje a to co sa spociatku zdalo ako nejaka trocha komedia sa postupne stane silnou vztahovou dramou. Odporucam mladsim rocnikom nez 40 aby sa pozreli, co ich kazdeho jedneho +/- caka, hoci su si teraz isti, ze ich sa to netyka. ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama