poster

Stopař

 • USA

  Walking Thunder

 • Slovensko

  Duniaci hrom

Dobrodružný

USA, 1997, 91 min

Režie:

Craig Clyde

Kamera:

Gary Eckert

Hudba:

John Scott

Producenti:

Bryce W. Fillmore

Kostýmy:

Barbara Nelson
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (7)

 • cheyene
  ****

  Příjemný dobrodružný snímek se sympatickými hlavními hrdiny, solidním dějem a hezkou přírodou.(31.12.2006)

 • Diamant
  *****

  Dobrodružný film s krásnou prírodou, ktorý vysoko vyzdvihuje hodnotu rodiny!(21.2.2007)

 • pakobylka
  **

  "Stopař" ve mně nezanechal pražádnou stopu ... ani tu nejmenší, neboť slibný námět záhy udolala neumělá režie ruku v ruce s nemotorným herectvím. Myslím, že tak impozantní a legendami opředený tvor jako Chodící hrom by si zasloužil DALEKO lepší příběh.(29.8.2015)

 • majo25
  ***

  Televízne pôsobiaca rodinná story o časoch dávno minulých. Vyzdvihujúca nielen dýchajúcu romantiku tej doby (tá sa fakt vydarila), ale aj krásnu prírodu, naivné chlapčenské sny o dobrodružstve či hodnotu rodiny. Jednoduché, ale príjemné dobrodružstvo.(23.10.2016)

 • MickeyStuma
  ****

  Dobrodružný příběh natočený jako rodinný film s veškerými svými aspekty slibuje jemné vyprávění o chlapci a jeho otci zakusující těžkost doby a krutost přírody. Chlapec se učí nejen jak přežít a překonávat překážky, ale i sounáležitosti divokého západu. Nádherné záběry prostředí vytváří kouzelnou stránku efektivity podzimní přírody, což dává za vděk hlavně vynikající kameře. Televizní snímek nepřináší lecjaké napínavé či akční sekvence. Je to jen příběh pro poučení a o navnadění kouzlu prostředí a oné doby. No, asi jak pro koho.(3.7.2015)

 • ostravak30
  ***

  Úvod slibuje velký příběh o skutečně dobrodružném a napínavém putování. A jaká je realita? Dost fádní. Hoch sice se starším dobrodruhem cestuje, ale dozví se tak akorát, že by neměl číst knihy a dobrodružnými zážitky taky zrovna nehýří. Bohužel se film neodehrával v nějakém dramatickém, strhujícím tempu. Svědčí o tom naprosto trapné přepadení lupičů chaty, kteří se krátce poté vydávají na útěk, ač divák čeká dramatickou a napínavou přestřelku nebo alespoň bitku. Také medvěd má ve filmu spíše symbolický charakter. Asi se z tak zajímavého tématu dalo vytěžit víc, ale nejspíš byl omezený rozpočet. Herecké výkony tak též zrovna neoslnily. Na zahnání nudy to ale vzhledem ke krásné přírodě pro milovníky dobrodružství není špatně strávená hodina a půl.(14.6.2018)

 • mr.bollywood
  odpad!

  vážení,tohle je brak všech odpadů. tedy z hlediska dospělého člověka. pokud je vám ovšem 8 a míň situace se obrací a tento snímek vřele doporučuju(18.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace