Reklama

Reklama

In Isolation

všechny plakáty
Trailer
Akční / Thriller / Horor
2022, 87 min

Videa (1)

Trailer

Recenze (8)

JASON_X 

všechny recenze uživatele

Zaujme už hned úvodní scéna, ve které jakési holohlavé animální hovado, za chechotu a neartikulovaných pazvuků, nahání po nočním lese mladou ženskou, asi aby s ní dělalo bejby a potom ji odkráglovalo, nebo naopak, čert ví. Ale dozvíte se to, nebojte, pokud vydržíte. A doporučuju vydržet, jde myslím o hodně slušný thriller, taky díky neotřelému, nehollywoodskému rukopisu. Na IMDB i jinde na netu se sice důsledně tají, kde že se film natáčel, ale dle jmen v titulcích je štáb ukrajinský, takže ono pohoří za městem budou asi Karpaty. Ovšem mezi hlavními herci je minimálně jeden Rus, takže jde dejme tomu o film (aspoň částečně) postsovětský (samozřejmě ještě předválečný, odehrávající se v neblahých časech covidové hysterie), a následně do angliny nadabovaný. A proč ne, herci otevírají zobáky anglicky, takže si toho mnohý obecný divák asi ani nevšimne. Má to šťávu a říz, hlavně při rvačkách (pěsti, lokty, hlavičky, nože, sekery) a v hlavní roli hraje pěkná baba, což by ke spokojenosti mohlo leckomu stačit, v rámci žánru. Nicméně najde se i několik hloupých či hluchých míst a ani žádné převratné scénáristické špeky nečekejte, vše už bylo mnohokrát natočeno. ()

pornogrind 

všechny recenze uživatele

Podle zdejšího hodnocení jsem čekal, že půjde o nějakou nudnou sračku. O to víc jsem byl překvapenej co mi bylo nabídnuto. Samozřejmě, že nejde o nic převratnýho ani o nic co by nebylo viděno už jinde ale má to celkem spád. Navnadil mě hned začátek a dá se říct, že po většinu filmu jsem byl spokojenej. Jenom ten konec už byl přehnanej a zbytečně natahovanej. Neubráním se srovnání s letošním NO EXIT a musím říct, že mě osobně víc sedl IN ISOLATION. Možná i proto, že NO EXIT mě nechytil hned od začátku a doháněl to až v poslední čtvrtině filmu. Tady tomu je naopak. 3/4 mě film bavil ale ke konci už to haprovalo. Lepší 3 hvězdy. ()

Reklama

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Survival kombinovaný s home invasion se v závěru přesune do fantastického filmu hraničícího s komedií, jelikož některé postavy jsou doslova nesmrtelné. Jane trpí fobií ze tmy, kterou ji daroval její násilnický otec. Žije v domě stranou od lidí a snaží se se svým handicapem vypořádat. Když při noční bouři vypadne proud, osloví druhý den v městečku mladého elektrikáře, který jí ochotně nabídne pomoc. Mezi tím k ní dorazí kamarádka s přítelem a její přítel, kteří už na ni čekají před domem. Pak najdou venku zraněného elektrikáře, jehož pronásledují dva muži. Protože se jim nepodaří ujet, opevní se v domě. Klasické schéma má několik drobných překvapení, většinu ale asi divák odhalí dříve. Obstojný vizuál, pěkné souboje. Škoda, že jsou až příliš mimo realitu, a tak jak už jsem psal, zdejší postavy by nejspíše přežily i přejetí parním válcem. Napětí ale místy je a film má milosrdně krátkou stopáž, tudíž rychle uteče. ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

V době kovidu (pro film to není vůbec důležité nic z toho netěží) se odehrávající thriller o 3 chlápcích co ukradnou trezor. Pak se pohádají a jednoho postřelí ten narazí na ženskou co žije sama v chatce a trpí fóbií z tmy a přišly jí její kámoši uspořádat oslavu narozenin  a snaží se přežít mezitím ti dva po něm jdou . V tomhle žánru home invasionu  jsou daleko lepší kousky na koukání než tahle zbytečnost. Ke konci to zavání i parodií kdy hlavní hrdinku mlátí pořád rýčem a ona je v pohodě její přítel  pro změnu přežije pobodání,  pád z výšky, havárii auta. 20 procent za hlášku, že to vypadá jak sračky s Brucem Willisem což je taky pravda režisér by mohl z fleku s ním něco natočit.  Ruce pryč nebo mít hodně nízké nejlépe nulové nároky. ()

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

Na IMDb je snímok zaradený do horor žánru, čomu úvodné intro aj mierne nasvedčuje. Potom prídu na plac herci a ich schopnosti, po ktorých si človek veľmi rýchlo uvedomí, že sa o horor naozaj aj jedná. Niet horšieho pohľadu, ako sledovať partiu trotlov bez štipky talentu, ktorí sa snažia tváriť seriózne. Strata času aj pre nepriateľa .. ()

Reklama

Reklama