Prince Andrew: Banished

Princ Andrew, vojvoda z Yorku, bol potencionálnym nástupcom na trón. V mladom veku bol najväčším obľúbencom Alžbety II. Nepil, nefajčil, pôsobil dojmom elegána, ktorý by bol dokonalou reklamou pre monarchiu. Lenže Andrew mal jednu obrovskú neresť, ktorú nedokázal potlačiť a nebolo ňou nič iné, ako mladé ženy. Všetko by bolo relatívne v miere, keby nešlo o neplnoleté dievčatá, ktoré mu mal údajne dodávať Jeffrey Epstein a Ghislaine Maxwell, pár obvinený zo sexuálneho obchodovania s maloletými. A to ani z ďaleka nie je všetko, vďaka čomu princ Andrew pošpinil kráľovskú rodinu. (*CARNIFEX*)

*CARNIFEX*

Prvá polovica výborná. Prakticky tohto monarchu vyzlieka donaha, pričom na ňom nezostáva niť suchá. Potom to následne upadne na duchu, aby bol záver opätovne sviežim otvorením očí. Nebolo to zlé, len som trošku čakal, že sa viac preukáže prepojenie zo skurvysynom ako bol Epstein. Ten mal údajne spáchať samovraždu, no dodnes sú o tom veľké pochybnosti, nakoľko existoval zoznam veľmi vplyvných ľudí, ktorí využívali jeho služby na súkromnom ostrove, ktorí sa ho rozhodli umlčať. ()