Epizody(8)

Mladému chlapci a dívce se navždy změní život, když kalifornský požár probudí děsivé nadpřirozené stvoření. S příchodem úplňku se oba dospívající sejdou, aby odhalili tajemství, které je spojuje. (mikki089)

Recenze uživatele Petra321 k tomuto seriálu (4)

Wolf Pack (2023)

Veľmi v skratke: nudný začiatok, perfektný stred a hrozný koniec. Napriek tomu si ale myslím, že išlo o skvelý námet s novými a neokukanými tvárami (väčšina), ktoré tomu dodali ten správny nádych. Koniec poslednej epizódy nám tak trochu prezrádza, že sa v dohľadnej dobe môžeme dočkať druhej série a ja sa akosi neviem rozhodnúť, či to je dobrá alebo zlá správa. Seriál má svoj potenciál, ktorý čiastočne naozaj využil, no dúfala som, že pôjde iba o niečo krátke bez zbytočných naťahovačiek, čo sa tak celkom nevyplnilo a ôsma epizóda skončila prakticky uprostred diania. Možno by stačili ešte dve ďalšie a celý príbeh by mohol byť krásne ukončený. Celý príbeh v podstate ťahali štyri hlavné postavy (predovšetkým Harlan a Blake, ktorých som mala najradšej) a napokon ešte malý Danny. Páči sa mi, ako z autistického chlapca urobili akési médium - za to si u mňa naozaj získali body k dobru. Čo sa mi však nepáčilo, bolo to rýchle vzplanutie medzi Erevettom a Blake. Len tak z ničoho nič po sebe skákali ako čerstvo zaľúbený pár, čo podľa mňa absolútne nedávalo zmysel. ()

From a Spark to a Flame (2023) (E01)

Začiatok úžasný, stred nudný, koniec opäť skvelý. Nemám najmenšie tušenie, čo očakávať, ale nemyslím si, že to bude až taká katastrofa ako sa možno zdá. ()

Two Bitten, Two Born (2023) (E02)

Začína sa to rozbiehať a myslím, že už teraz viem, ktoré postavy budem milovať a ktoré naopak nenávidieť. ()

Origin Point (2023) (E03)

Tu sa to rozbehlo už naozaj... Skvelé zakončenie epizódy. ()