Velma slíbí, že problémy s otcem vyřeší. Norville se vzbouří proti otcovu životnímu stylu. Fred bojuje proti antifeministickým postojům ve své rodině. Daphne zjistí šokující informace o rodičích i vlastní minulosti. (HBO Max)

molcan2 odpad!

Na tejto epizóde ani na celej sérii nie je doslova jediná vec, ktorá by sa dala napraviť. Hlasový prejav znie, akoby ho robili amatérski herci z nezávislého štúdia v pivnici. Ani jeden dialóg neznie prirodzene. Prečo všetci hovoria, že halucinácie sú desivé? Hádam vizuál je trochu strašidelný, ale dialógy z tej veci sú zakaždým také krkolomné. Takisto tam nie je ani jedna postava, ktorá by bola aspoň znesiteľná. Velma a Daphne sú príšerní ľudia, Norvillove neustále "hlúpe vtipy" sú najotravnejšie a najotrasnejšie dialógy, aké som v seriáli videl, a razom sa zároveň všetci rodičia správajú rovnako, protivne a "lol sme takí čudní a divní, aj keď sme rodičia". A čo je, dočerta, s tou logikou svetov? Daphneina mama vystrelila zbraň z ruky jej biologického otca, hoci bola za Daphne z niekoľkých metrov, ako to robí, odkedy? A čo je s tou logikou "Pozri stopy! Ľudia tu práve boli!", Ak sa urobia stopy, tak len tak nezmiznú, ako to preboha robí, že tam niekto práve bol na základe tohto dôkazu, a tiež to, že stopy v detektívnych veciach sú tak prehnané, že to už ani nie je vtipné. Vlastne nič v tomto seriáli nie je vtipné. ()