WrestleMania XII (TV pořad)

Sportovní / Akční

USA, 1996, 168 min

Kevin Dunn

Rena Lesnar

No Kevin Nash ani nezazářil, jednak prohrál v čístým mači, jednak si marně vybavuju nějaký jeho dobrý zápas po půlce roku 1995. Je to po Hoganovi jeden z největších dřeváků ve světe wrestlingu 90. let (a bohužel i později.) Nicméně pro Undertakera to byl důstojný soupeř (po všech těch katastrofách s Gonzálezem, Takerem "dvojkou", Kamalou atd.) Main event byl solidní, ale stejně si myslím, že Shawn to měl dostat při jiné příležitosti. Spíš bych vyzdvihl skvělou Tag akci s Vaderem, což je pro mě jeden z nejpodceňovanějších borců mid 90's a Owen Hartem. Památná (ve špatném slova smyslu) je také prohra HHH za 01:40 min s jedním z nejhorších wrestlerů ( ano ocenění Nejhorší wrestler roku - 1998 nezískal neprávem) The Ultimate Warriorem a katastrofální utkání mezi nejvíc old school Piperem a bizarně nechutným (v této době) Goldustem. Sečteno podtrženo, průměrná WM.(2.11.2013)

Kevin Nash vcelku zazářil. Vůbec v těchto dobách to byla vždy veliká show. Ramon RULEZ!(9.8.2013)

• - První WrestleMania, která měla na začátku akce ohňostroj. (Epistemolog)

• - Wrestler Goldust chtěl ve svém zápase s Roddym Piperem krev, ale majitel WWF a komentátor Vince McMahon to zakázal. Goldust poté požádal Pipera, aby ho tvrdě praštil, až by krvácel. Piper souhlasil, avšak zasáhl Goldusta tak tvrdě, že si zlomil vlastní ruku. (Epistemolog)

• - Logo WrestleMania XII je parodií na logo 20th Century Fox. (Epistemolog)