Medvídek Pú: Krev a med

• Velká Británie Winnie the Pooh: Blood and Honey (více)
Trailer 1

Kryštůfek Robin během svých univerzitních studií zanedbává zvířata ve Stokorcovém lese a neposkytuje jim žádnou potravu. Mezi hladovějícími zvířaty se Pú a Prasátko rozhodnou nakrmit sami a jejich zvířecí instinkty se znovu probudí. Kromě medu touží Medvídek i po krvi. To ale představuje smrtelné nebezpečí pro přijíždějící turisty. Pú a Prasátko se však chtějí pomstít i Kryštůfkovi Robinovi za to, že je opustil. (Vertigo International)

Trailer 1

MightyHal

Nebudu lhát, čekal jsem větší jízdu. Tohle je prostě typický slasher bez invence, s jedinou zajímavostí a tou je právě že killer je prasátko a Méďa Pů, kterému po celou dobu stopáže vytejká med ze všech otvorů v obličeji. I tak jsem se ale bavil a to už i z duvodu že zajít si na takovejhle trash do mainstream kina a vidět odhalenà poprsí a další věci s timto žánrem spojené, prostě potěší. Dále je tu kopa fanservisu, kdy sledujeme bandu po většinou hezkých holek, co jsou právě naháněny ústředním duem. Škoda jen že killy jsou nic moc, i když jsou onscreen, tak buď jsou točeny z dálky aby jste tolik neviděli špatné CGI a nebo to kamera zabírá tak že to jde hůře vidět. I tak ale na pár dobrých gore scén dojde (hlavně na konci). Je to prostě trash a na to co to je to má i dost atmosférickou režii. Skoda ze se to ale bere prilis vážně a ve skrytu je to jen zamenitelny slasher bez niceho. I tak to ale jako guilty pleasure pobaví. ()

oveckaoa

Tak, že Kryštůfek Robin objeví v stokorcovém lese mutanty začne se s něma kamarádit a nosí jim jídlo po čase ho to přestane bavit a jde na výšku díky tomu, že odejde oni se neumí uživit tak zabijou Ijáčka  a asi i všechny ostatní zůstane jen Pů a prasátko. Následně se posuneme dále a zabijou nějakou ženskou a unesou Kryštůfka Robina pak sledujeme 5 ženských o jdou do toho lesa na chatu a Pů a prasátko je unesou a to je celý film. Je to levné a vraždy za moc nestojí jediná na ,kterou si vzpomenu je ta kdy vrazí ženské do huby meč ještě je zde zabití pomocí včel co nedává ani smysl (ty včely jako ovládal?). Na konci všechny zabije a zůstane  jen Kryštůfek Robin Pů ho nechá jít a naskočí titulky co to je pointu? 20 procent ()

Motinski

Jediné čo stojí za zmienku sú animované vsuvky a gore scény. Ta brutalita bude pre milovníkov krvi uspokojivá, inak ale ide o cečkovu vyvražďovačku. Film obsahuje všetky chyby aké vás napadnú pri slove slasher a povyšuje konanie postáv na piedestál najtupších rozhodnutí. K tomu ešte všetko pôsobí lacno a čo mi vadilo najviac, scenár sa berie moc važne ajkeď je námet smiešny. Spraviť z takéhoto príbehu hororovú komédiu by bola určite lepšia cesta. Vedel som do čoho idem a pri pive s kamarátmi si pár vrážd možno aj užijete, no odpadové hodnotenia sú zaslúžené. Zároveň ale trochu chápem aj ľudí čo dali 3*. ()

maddy

LOL, ja som si myslel, že tu budú pobehovať vrahovia v maskách Medvedíka Pú a ono to má byť "reálny" Macko Pú, ktorého si režisér predstavuje tak, že do lacnej gumovej masky ako na maškarnom plese na základnej škole nahodí obtlustého chlapíka. Ale tak čo viac čakať pri pohľade na filmografiu režiséra a producenta Rhysa Waterfielda, kde sa to hemží jedine Céčkovými a Déčkovými kúskami, ktoré radšej väčšina ľudstva nevidela ani z rýchlika. Jedinou záhadou ostáva ako sa mu podobnú sračku ako je Winnie the Pooh: Blood and Honey podarilo dostať do celosvetových kín. Toto je totiž len ďalšie jeho poloamatérske Céčko s otrasnými hereckými výkonmi, maskami a vlastne všetkým načo si pri filme spomeniete. Nefunguje to dokonca ani ako taká amatérska nechuťárna, pretože ani tu Waterfield nezvláda natočiť poriadny gore-fest. Toto dokáže pobaviť jedine v stave poriadnej opitosti, kde sa dá smiať nad tým ako sa takýto film dokáže brať vážne. Za triezva to je totiž iba 84 minútové filmové utrpenie. CELKOVO: 1/10 ()

Omnibus

Prý se divák poměje? Vždyť jsou to jen pomeje!“ Ach jo. Zajímavý nápad, nastíněný v úvodních titulcích. Za to jednu hvězdu. Bohužel, poslední dobrý nápad byl Ijáčkův hrob a kříž s přibitou oháňkou, s níž si pohrává vítr. Casting: „Hledáme dva prkenné neherce (role v gumových maskách), s kolébavou chůzí typu „opruzená prdel.“ Dále několik nehezkých slečen a zdegenerovaných vidláků, tupé ksichty výhodou.“  DŘEVĚNÉ OKÉNKO: [][] Jaké hračky mi v domečku chyběly? ֍ Láska k předloze. Či aspoň její znalost. ֍ Nadsázka, nadhled, vtip. ֍ Moudrá sova. Cynicky by glosovala děj i gore. ֍ Tygr a jeho divoké skoky. ֍ Králík. Na smetaně. ֍ Klokánek. Liliput, schovávající se v „kapse“, vytvořené laloky špeků morbidně otylé Kangy. ֍ Kryštůfek Robin v akci. Partnerku by při sexu nutil ležet na břiše a předčítat z Medvídka Pú. ֍ Temnější stokorcový les. [][] V mém scénáři by to byl lesopark okolo ústavu pro choromyslné. V něm dementní sirotci, tak oškliví, že si s nimi nikdo nechce hrát. Jen Kryštůfek Robin, ve škole šikanovaný, doma týraný a tak utíkající do světa fantazie. Med a krev a černý humor. Navrhovaný režisér: Tommy Wirkola! ()

• Natáčení začalo v dubnu 2022, trvalo deset dní a probíhalo v Anglii, a to konkrétně ve východním Sussexu na místě zvaném Ashdown Forest. Rozpočet snímku pak činil pouhopouchých 100 000 amerických dolarů. (fiLLthe3DD)
  • Už počas natáčania tohto filmu bolo oznámené jeho pokračovanie. (Arsenal83)
  • Masku vyrába kalifornské štúdio Immortal Masks pod názvom "Friendo Silicone Mask" vo viacerých verziách. Táto pre film sa volá "Honey Bear". (BoredKid)

Související novinky

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

22.01.2024

V pondělí 22. ledna 2024, den před vyhlašováním nominací na Ceny Akademie, byly oznámeny nominace na nechvalně známé anticeny Golden Raspberry Awards, které každoročně vyzdvihují spíše ty nelichotivé… (více)

Popelka se dočká krvavého zpracování

Popelka se dočká krvavého zpracování

23.05.2023

Ikonický příběh o Popelce se v průběhu let dočkal mnoha verzí, přičemž mezi ty nejznámější v Česku patří samozřejmě Tři oříšky pro Popelku, animovaná Popelka z roku 1950, a pak možná moderní Popelka… (více)