TERRORDROME odpad!

Moja záľuba v obskurných filmoch je niekedy skoro až fyzicky nebezpečná. Ani sa mi nechce veriť že som tento film vôbec dokázal dopozerať dokonca, chvíľami som to už-už vypol. Ono je to objektívne takmer nehodnotiteľné. Taký pomerne psychedelický, konverzačne papundeklový sci-fi blábol ktorý vyzerá o 20 rokov staršie než v skutočnosti je. Dáky kozmonauti s úžasnými červenými čiapočkami stredovekého dizajnu sa dostanú na neznámu planétu kde stretnú pár začmudených somrákov v slipoch a dvoch "hrôzostrašných" vraždiacich robotov. Ten prvý vyzerá ako vymakaná socialistická hračka so svietiacimi očami a papuľou a ten druhý ( šéf ) je proste len krabica s rôznofarebnými panelmi. Na záver ešte súboj s ožiareným bláznom ktorému kvapká pena z huby a je tradične scifácky vycucnutý do kozmu. Rekvizity ako z relácie Od Kuka Do Kuka, otravné bublafuturistícké zvukové efekty a hlavne kýbel k posratiu naivnej nudy. Jednoducho právom zabudnutá vtákovina. ()

P/\/EL

boha, to vypadá spíš jak z roku 1957..hehe..bída....ale...já mám stejně určitou slabost pro sci-fi béčka....páč..mám rád sci-fi a tady ty červený čapky...velká inovace žánru...velká........trapné rádoby futuristické zvuky...je to sranda...jo..jasně..Star Wars jsou taky z roku 1977..sice..to je takový těžký mainstream sci-fi pohádko..tak...jasný.....Star Wars je stokrát lepší než toto...ač to nejde uplně srovnávat...spíš.....tohle připomíná Star Trek........to s těma pásama je taky hodně komický..na yt je těch klípků..víc http://www.youtube.com/watch?v=slTYGzF9C1o&feature=related ()