Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nájomný zabijak Clint Clips (Mimmo Palmara) a banda mexických zločincov sú na stope utečencovi Johnovi Colerovi (John Richardson), ktorý je obvinený z krádeže veľkej zásielky zlata, ktoré patrilo americkej armáde... (westerns)

Videa (1)

Trailer

Recenze (2)

Tormentor665 

všechny recenze uživatele

Tak tohle myslím vyhrává v kategorii nejhorší scénář spaghetti westernu. Za začátku jsem vůbec nechápal, o co že vlastně jde a jaké jsou motivy postav, jejich minulost apod. Postavy se chovají neuvěřitelně stupidně, herci postrádají jakékoliv charisma. Hlavní záporák vypadá jako doktor ze Slunce, seno. Od naprosté sračky to zachraňují jen exteriéry a kamera. ()

špaček421 

všechny recenze uživatele

John Richardson netradičně ve westernu. A dokonce v dvojroli. Přičemž ta druhá, nekladný bratr hlavního hrdiny, mu sedí lépe. Hlavní padouch vypadá jako Marián Labuda bez kníru, ale zase má řemdih, což se taky jen tak nevidí. Jen škoda, že se na poslední chvíli tvůrci rozhodli dodat do filmu hloubku, které předtím nedali žádné opodstatnění. Nehezké Goriho téma bylo později slyšeno ve většině westernů Demofila Fidaniho. ()

Reklama

Reklama

Reklama