Cynický zvodca žien (John Richardson) zistí, že je v skutočnosti synom bohatého mexického majiteľa pôdy, ale problémy mu budú narastať, keď to zistí ďaľší syn Don Francisco Tenorio (Claudio Camaso). (westerns)

JohnMiller

Keby išlo o Western Americkej produkcie, hodnotil by som to kladnejšie ale keďže ide o čistokrvný špageťák, budem nekompromisný. Na lacný kúsok je to štandardne kostýmovo, interiérovo, exteriérovho perfektné ale to má perfektne zmáknutý každý Taliansky Spaghetti western. A to je jedno či išlo o drahý kúsok alebo flick s úplného spodku, oni to proste vedeli, takže to porovnávať nemôžem ale to ostatné áno. Soundtrack mi ťažko nesadol. Je to veľmi zlé a vôbec sa to sem nehodilo. Skladateľ as síce miestami pokúšal ukradnúť nápady Morriconeho ale veľmi to nezakryl takže výsledný produkt bol skôr smiešny než úderný. Príbeh o Mexickom Bastardovi Johnovi takisto nestál za veľa. Išlo o to že sa tento John dozvedel že jeho otcom je bohatý Mexičan ktorý vlastní strieborné bane. Keďže mu právo na majetok bolo odoprené, rozhodne sa že sa vydá na cestu pomsty. Zle to neznie, to je fakt ale vo výsledku divák skoro zabudne na to, prečo vlastne Johnny kráča krajom. Ono to vyzerá ako by to boli pozliepané príbehy ktoré spolu akosi nesúvisia.. ()