Rosamunde Pilcher: Ve svitu ohně (TV film)

• Německo

Rosamunde Pilcher - Im Licht des Feuers

Rosamunde Pilcher: Vo svetle ohňa

Drama / Romantický

Německo, 2000, 88 min

• Aileena

Možná jsem měla náladu na sladký idealismus, ale tento díl mi nepřišel zase až tak tragický, jako některé jiné. Ano všechny hlavní postavy by měly mít svatozář, ano v praxi je to naprosto nepravděpodobné, ale o tom prostě R.P. je. Kdyby na to nikdo nekoukal, tak by to televize nekupovali a nevysílali, ať už je to pro náročnějšího diváka jakkoliv nepochopitelné... U této paní víte, do čeho jdete, takže pokud to není Váš šálek čaje, prostě nepouštějte a nekritizujte... Na odpočinkové žehlení dobrý... ;-)(14.1.2016)

• Almásy

niekto sa tu vzdy vrati zo studii, niekto tu ma vzdy nejake tajomstvo a vzdy sa zamiluje do mladeho jebaca. ale 888888888888888888888 tisic casti skutocne nie(3.10.2007)

• smolicek04

Keby tu bolo niečo horšie ako odpad tak by som to dal!!!! Typická romantika Nemeckej výroby. Žene sa poháda z chlapom a na ceste z práce sa nešťastnou náhodou sa zoznámi z iným mužom. Zavedie ho na svoj statok kde má vilu a kone na kávičku alebo na čaj. Ako to býva jej muž sa to dozvie a pohádajú sa....Na konci zostane s tým ktorého stretla tou nešťastnou náhodou....Trápne!!!!!!!Chce sa mi plakať keď niekto spomenie príbeh Rosamunde Pilcher. Toto nieje umenie!!!! Ja by som natočil lepší vrak a určite by som na to spotreboval menej financií!!!(14.1.2008)

• Niktorius

Paní Pilcherová vpodstatě za celý svůj život napsala jediný příběh a poté jen tisíce jeho permutací. Je mi proto záhadou, proč se němečtí televizní pracováváním jejích "románů" stále tak urputně zabývají...Prostě absolutní odpad, jaký nemá cenu příliš obšírně komentovat.(3.10.2007)