poster

Pěst spravedlnosti

 • USA

  Fist of Justice

 • USA

  Ballistic

Akční

USA, 1993, 96 min

Komentáře uživatelů k filmu (2)

 • Rakosnicek77
  ***

  No tak určitě to není na pět hvězd, jak film někteří honorují, ale je to jejich právo, tak to respektuji. Podle mého názoru se jedná o trošku vydařenějšì průměr, někde okolo 60%, jelikož tak klasická béčkovost, typická pro video film žánru krimi 90' let, je tady opravdu vrchovatě znát. Policistka ponižovaná kolegy, která je ale schopná i v kozačkách nad kolena, předvádět ultimátní souboje, na úrovni Van Dammeho Krvavého sportu, zavání spíše absurditou a ze snímku dělá příběh o nesmrtelnosti a nadlidských schopnostech. Zápletka v dané době použita miliónkrát a záporák ani ne démonicky nebezpečný, nýbrž díky přihlouplým dialogům spíše úsměvně přitroublý. Film neviniká, alespoň pro mé oko a zapadá do šedivé průměrnosti kvality jedné epizody o Maďarské superpolicistce Lindě :-)(23.5.2015)

 • majo25
  **

  Film som si pamätal inak. Asi ma vtedy zaujali iné veci ako napr. nahé scény vtedy nie zlej Holdenovej. No a samozrejme filmové obsadenie vtedajšieho kulturistického ženského Schwarzenegra. Bohužiaľ dnes vyznieva tento snímok dosť trápne. Scenár pôsobí, ako by bol písaný za pochodu, s množskom nezmyslov, slabými akčnými scénami a s hláškami, ktoré nefungujú. No a na akčný film sú na tom najhoršie súboje, ktorých choreografie musel vymyslieť asi niekto zhúlený. Herecké výkony vyzerajú tiež biedne. Režisér toho veľa nenatočil - dovtedy nič, ako pozerám - to je však slabá poľahčujúca okolnosť.(29.3.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace