poster

Terminátor 2: Den zúčtování

 • Česko

  Terminátor 2: Soudný den

 • USA

  Terminator 2: Judgment Day

 • Francie

  Terminator 2 : Le Jugement dernier

 • Slovensko

  Terminátor 2: Deň zúčtovania

 • Velká Británie

  Terminator 2: Judgment Day

Akční / Sci-Fi / Thriller

USA / Francie, 1991, 137 min (SE: 154 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Matty
  ****

  „Já se vrátím“. A jak Arnold slíbil, tak taky (po sedmileté pauze) splnil. Je paradoxem, že v nejakčnějším filmu Arnolda Schwarzeneggera samotný Arnold nezabije ani jednoho člověka - v rámci svého "polidštění" protivníky jenom střílí do nohou. 85% Zajímavé komentáře: Mr.Apache, Lateef, k212, oLí, Lukiš, Shadwell, Joeey, Vitason, JohnO.O, Kokos(11.4.2005)

 • novoten
  *****

  Co říct víc než samou chválu. Hned při prvním zhlédnutí jsem se setkal s rozšířenou verzí a těch 154 minut je napoprvé naprosto neopakovatelných. Nikdy jsem neměl Arnolda rád tak jako tady a Cameronovo vybuchující já přijímám bez debat. Strhující akce, úžasné triky, jeden z nejlepších záporáků, co jsem kdy viděl a Terminátor nabíjející brokovnici jednou rukou.(24.5.2006)

 • Renton
  *****

  Scénář: James Cameron, William Wisher Jr. .. Nejasná je vize budoucnosti. Tahle je jedna z možných, ovšem dosti pravděpodobných.. . Filmová orgie a ojedinělý důkaz pokračování, které o třídu převyšuje už tak kvalitní první díl! Vynechám zhodnocení scénáře a tím šťourání do spousty nelogičnosti a paradoxů! Vše přebíjí démonická hudba, věrohodní herci, výtečné akční scény, efektivní apokalyptické trikové sekvence a samozřejmě Pan režisér James Cameron se svojí vizionářskou genialitou. Jeden z mála filmů, jenž JE MILNÍKEM kinematografie.(1.4.2005)

 • Psema
  *****

  Jeden z nej... vlastně co to kecám - NEJLEPŠÍ akční film všech dob. Přes dvě hodiny dlouhá naháněčka s nepřekonatelným Arnoldem před kamerou, precizním Cameronem za ní a velice mrazivým finále, jehož dokonalost je třeba tesat do ocelových destiček. Atmosférou je sice T2 předchozímu filmu na míle vzdálený, ale to vůbec nevadí.(10.6.2006)

 • genetique
  *****

  Čo sa týka akcie, napätia, zábavy, premyslenosti, sci-fi efektov a celkovo scenáru myslím, že dokonalý Arnoldov film! Asi najviac sa však podaril výber protivníka, akým je Robert Patrick, hnusný, slizký, dokonale nepríjemný na pohľad. Navyše nápad s tekutou oceľou bol majstrovský! Kultový film, ktorý bude kultovým ešte dlhú dobu, pretože si dovolím tvrdiť, že jeho prekonanie vôbec nebude ľahké ani keď máme dobu umožňujúcu spracovanie oveľa lepších a pútavejších efektov. Len ma mrzí a dúfam, že niekedy zhliadnem aj nezostrihanú verziu. 100%.(18.5.2006)

 • - Herečka Linda Hamilton si při bitce s hlídačem na psychiatrii užila své. Herec ji odmítal naplno uděřit obuškem, a proto se záběr točil několikrát a herečka skončila pořádně zmlácená. Ve scéně, kdy Sarah utíká, se dočkala jisté satisfakce, když o kolegu přerazila násadu od koštěte. (Epistemolog)

 • - Při výbuchu budovy Cyberdyne jsou při záběru z vrtulníku vidět poblíž stojící členové štábu. (imagoo)

 • - Při konfrontaci v Cyberdyne, kdy T-800 (Arnold Schwarzenegger) postřelí do noh jednotku SWAT, odhodí svoji pistoli, kterou měl od začátku filmu. Ve finále ve slévárně ji však znovu má. (Guilemot)