HennessyVSOP

Tak zázraky se dějí, I Cameron umí dotáhnout skvělý film k dokonalosti. Neporovnatelně lepší než jednička ve všech ohledech - děj, herci, triky, scénář... Takže gratuluji k prvotřídnímu filmu a doporučuji ke shlédnutí každému, včetně zarytých odpůrců sci-fi. Jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděl. ()

Jack_F.

Hodně filmů na které se dívám znova a nezaujatě tolik nepotěšily. Téčko byl opravdu kvalitní kousek(se skvělou akcí a napětím), i když Sára mě nepatřičně srala a byla mi hrozně nesympatická. Hlavně díky ní není tenhle terminátor v oblíbených. Jo a triky stárnou, ne že ne, buci. Například ten výbuch atomovky by dneska působil..no levně. ()

O_Peki

Už ne tak nezávislé jako první díl, ale i tak parádní. Co jiného může neherec Arnie hrát, než robota u kterého vlastně nevadí, že neumí hrát. Narozdíl od jedničky snesou triky i dnešní přísná měřítka. ()

kverula

Nedávno jsem opět viděla v TV a znovu říkám (resp. tentokrát už píšu), efekty na 90. léta vskutku překvapivé! Pro mě - zatím a nejspíš i konečně - Arnoldova nejlepší role (vedle role Policajta ze školky, tam se mi taky líbil ;-). ()

N0X.

milujem sci-fi a toto je asi to najlepšie čo tento žáner môže ponúknuť. Keď som videl jednotku, myslel som že Cameron nič lepšie už nenatočí. Som rád, že som sa mýlil. Dvojka totálne prekonala jednotku. Arnie v jednotke sa mi hrozne páčil. Úžasne zahral záporáka. No myslím, že v tomto diely mu kladná postava nevyšla o nič horšie. Nezabudnuteľná scéna, keď Sarah beží cez blázinec a z výťahu vystúpi práve Arnie, je jedna z najlepších z filmu. No nedá mi nespomenúť scénu, keď sa Arnie snaží usmiať. tú scénu som si pustil asi 5 krát :) proste úžasne zahral celý film. Môj verdikt: 97% ()

DansteR

John Connor: "Is it dead?"....The Terminator: "Terminated."....Arnold pokračuje v své životní roli přesně tam kde před pár lety skončil. Opět se vrací zpět jako ochránce lidstva aby se postaral o jejich budoucnost. Judgment Day je o poznání výbušnější a i akčnější (hold doba pokročila). Jedno z mála pokračování, které je při nejmenším stejně dobré jako první díl, ne-li lepší. Dokonalost sama...95% ()

Braga

Nový terminátor je založen na bázi tekutého kovu. Hnutí odporu proto posílá ochránce, kterým je starý typ Terminátora (Arnold Schwarzenegger). Po počáteční nedůvěře se spojí s Connorem i jeho matkou, aby úspěšně splnil svou misi. Příběh je velmi dobře udělaný a pro mně je to nejlepší díl Terminátora . ()

DonFrolimo

Ten film je prostě čistá nádhera od začátku do konce bez jedinýho nádechu navíc. Schwarzeneggerova životní role. A co si budem povídat, nejlepší akčňák všech dob. ()

Hookins86

Na to, že to je akčňí sci-fi z roku 91 (v té době mi bylo 5 let a o tomhle jsem neměl ani tucha), tak je to největší mazec předtím i do dneška. Džejms je režisér s velkým R a Árníe je hustokrutolibózně přísnej frajer! ()

Hakuna Matata

Právem zván nejlepším akčním sci-fi. Jsou filmy, které na mě dokážou vnitřně zapůsobit, tohle je jeden z nich. Nemá smysl hodnotit akci a efekty, to už bylo řečeno tisíckrát. Bez nadsázky mohu říct, že tento film nemá nic společného s temnou jedničkou, snad kromě Schwarzeneggera v roli Terminátora. Uběhla už nějaká doba, co jsem to viděl poprvé a nikdy by mě nenapadlo, že tento film mohu někdy označit za dojemný. Už jenom poslední věta pronesena ve filmu mi vyrazila dech: Because the machine can learn the vaulable of human life.., maybe we can do. Co říct, už se v ztrácím - absolutních 5 hvězd. ()

LeePriest

Souhlasím s uživatelem golfistou, jednička byla skvělá, a nestává se často, aby po skvělém prvním filmu následovalo pokračování, které by bylo aspoň stejně dobré nebo dokonce ještě lepší. U Terminátora se tak stalo. Absolutní špička ve svém žánru, pro mě zatím nejlepší akční film. ()

Kozlowski8

Uplynulo několik let od neúspěšného pokusu zabít Sarah Connorovou a stroje vysílají z budoucnosti nového terminátora. Tentokrát je jeho úkolem zlikvidovat malého syna Sarah Johna. John má ovšem opět svého chráněnce v podobě druhého terminátora. To, co zde už bylo v prvím filmu, se opakuje. Vše probíhá stejně,jako v "jedničce", žádný výraznější posun v ději, poze logický pokrok v technickém ztvárnění. Arnold je nyní za toho hodného, patrně z komerčních důvodů, avšak pro mne je tento krok hloupý a těžce zkousnutelný. Jednička proto pro mne zůstává i jedničkou v hodnocení. 60%. ()

Pavlosos

Mezi filmy žánru akční a sci-fi naprostá legenda a srdeční záležitost každého příznivce Terminátora alias Arnolda Schwarzeneggera a Johna Connora jako Edwarda Furlonga. Naprosto brilantní sequel předchozího kultovního Terminátora. V novém kabátě s přidanými scénami v prodloužené verzi ještě lepší, ovšem dabing byl trochu na štíru, zvláště u Lindy Hamilton mohl být její hlas trochu mladší jako u starého, tady to spíše vypadalo na ženu o nejméně o deset let starší, než je ona. To ale ubírá (alespoň pro mne) jen miniaturní drobek z této pecky. Hodnocení: 100% P.S.:Moje nejoblíbenější hláška - Vložte prosím šlohnutou kartu! ()

Eeve

Absolútny klenot medzi akčnými filmami vôbec. Výborné akčné scény, ale aj neakčné intermezza, skvele vybraní herci - Arnie aj Robert Patrick vynikajúci...Proste sú tu všetky prvky tak perfektne skombinované, že to vidíme vo filmovom priemysle tak raz, dva razy za desaťročie. Najviac mi utkveli v pamäti scéna na začiatku - horiace detské ihrisko (tu som dlho hľadala slová, ktorými by sa to dalo charakterizovať, ale najbližšie k tomu majú asi mizéria a beznádej) a samozrejme koniec, u ktorého plačem zakaždým. Scenár takisto vynikajúci - miestami vtipný, vážny aj brutálne "frajerský" :) Absolútna špička Terminátor filmov vôbec, nič podobné sa už nikdy nikomu nepodarí. ()

Vostok

Těšil jsem se na den kdy zde budu moct pochválit můj oblíbenej film jako je právě Terminátor 2 wooow joo miluju ten film je to scifi na které jsem koukal už jako dítě a koukám na to do teď :-D ty efekty a hlášky a akce je prostě i pro dnešního divaka jistě naprosto dostačující a celí ten příběh je dost apokalyptickej ale v tom to je to kouzlo a zapletka a všecko sedí suprově no a jinak přeji tomuto filmu vše nejlepší a dík za skvělou podívanou :-D Vostok. ()

Rozpočet pokračování Avatara přesáhl miliardu

Rozpočet pokračování Avatara přesáhl miliardu