Externí recenze k filmu (13)

 • Aktuálně.cz (Radomír Kokeš) *****

  "Trojrozměrná konverze se skvěle snoubí s hloubkovou kompozicí scén a člověk má po chvíli tendenci zapomenout, že sleduje 3D film - a když si to uvědomí a zase se chvíli na styl filmu soustředí, nestačí žasnout nad tím, jak moc jsou trojrozměrné postupy využívané. Titanic se už dávno zbavil…" (více)

 • Alenaprokopova.blogspot.com (Alena Prokopová) *****

  "Možnost podívat se na Titanic novýma očima naštěstí nekomplikuje autorovo rozhodnutí poslat film do kin v módním formátu 3D (diváckému zážitku je na překážku spíš český dabing, který distributor převzal z DVD)." (více)

 • BestFilm.cz (Václav Carvan) ****

  "Já jsem nakonec spokojen a některé scény (např. když Rose zachraňuje Jacka ze zatápějícího se podpalubí) jsou ve 3D opravdu působivé. Pokud jste Titanic nikdy neviděli, popřípadě jej máte rádi jako já, určitě si nenechte návštěvu kina ujít. Minimálně už jen pro tu šanci vidět jej po hodně dlouhé…" (více)

 • FandimeFilmu.cz (Petr Slavík) ****

  "Titanic je taková klasika, že si obnovenou premiéru rozhodně zaslouží. Pokud jste ho ještě neviděli, nemáte co řešit. Prostě na něj jděte, protože tenhle katastroficko-romantický film si užije opravdu každý." (více)

 • FeelingMovies.sk (Peter Leibitzer) *****

  "Všetko funguje, ako fungovalo predtým a 3D tomu len dodáva punc moderna, i keď Cameronov Avatar bol v tomto ohľade istotne a samozrejme kvalitnejší. Titanic však vedie na poli detailnosti, ľudskosti, technickej dokonalosti – proste je to emočne nabitý KINOfilm. Schválne zvýrazňujem slovo kino,…" (více)

 • Filmpress.sk (Miloš Ščepka)

  "Aký teda je Titanic po pätnástich rokoch a v módnom 3D? Film, ktorý obviňovali z plytkosti, prvoplánovosti a gýčovosti, sa v porovnaní so súčasnou filmovou zábavou rozbieha akosi pomalšie, ale keď konečne naberie tempo, presvedčí nás, že nezostarol – a že 3D mu neškodí, skôr pomáha. Nie je iba…" (více)

 • Filmserver.cz (Vratislav Šálek) ****

  "Moderní formát určitě nestojí za to, abyste za něj připláceli, na druhou stranu nabízí jedinečnou možnost, jak vidět jeden z nejúspěšnějších filmů v historii znovu na plátně v té nejlepší kvalitě. Pokud tedy přetrpíte dabing a smíříte se s tím, že za své peníze neuvidíte o moc víc než před lety,…" (více)

 • Filmweb.cz (Stanislav Šulc) *****

  "Cameron ale znovu dokazuje, že je mnohem výjimečnější filmař a vizionář než Lucas, a jeho 3D Titanic je až na pár výjimek vskutku fascinující. Příběh, způsob napsání scénáře, režii, herecké představitele, hudbu, kameru asi každý zná, není potřeba je tady opakovat a znovu doceňovat. Já bych se…" (více)

 • Kfilmu.net (Martin Svoboda II)

  "Titanic je skutečný klenot. Film pro masy, přesto výborně natočený. Jednoduchý, přesto silný. Snímek vypreparovaný do posledního detailu (až tím někomu může být nepříjemný). Efekty, herci, výborná hudba, vše je na svém místě. To nejsou jen fráze, to jsou fakta." (více)

 • Kfilmu.net (Martin Svoboda II) *****

  "Jde o ten samý zážitek, který neztratil nic ze své kvality. A jistě už potvrdil, že se Titanic nestal sezónním hitem, jak někteří předvídali, ale naopak trvalou připomínkou toho, co umí Hollywood nejlíp." (více)

 • MovieMania.sk (Tomáš Zausin) *****

  "Celkovo však príbeh nie je veľmi originálny, alebo zaujímavý. Rovnako ako pri Anne Karenine od Tolstého, samotný príbeh pripomína skôr „červenú knižnicu“, no výnimočným ho robí spracovanie a forma. Na filme je vidieť, že rozpočet nebol zanedbateľný a Cameron má zmysel pre technické veci." (více)

 • MovieZone.cz (Petr Cífka) *****

  "Titanic ve 3D je tak návratem do vrcholné hodiny rozmáchlého hollywoodského pohádkářství. Divák může být udiven tím, jak film i po patnácti letech šlape a jak mohutně působí. Trochu zaskočit může i pohled na mladičkou Kate Winslet, jež je tu jako memento, že v devadesátých letech se ještě mohly do…" (více)

 • TotalFilm.cz *****

  "Titanic nikdy nezestárl a s 3D rozměrem získal nový nátěr. Ti, z vás, kteří z rozličných důvodů tento megahit neměli před lety možnost vidět v kinech mají teď jedinečnou možnost užít si ho jako nikdy předtím. My jsme s kolegou byli naprosto konsternováni z kvality převodu, i z faktu že nás Titanic…" (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace