poster

Hotel Hansson (TV seriál)

 • Německo

  girl friends - Freundschaft mit Herz

Telenovela / Rodinný / Romantický

Německo, 1995, 45 min

Hrají:

Mariele Millowitsch, Walter Sittler, Franziska Sztavjanik, Philippe Brenninkmeyer, Jens Knospe, Silke Bodenbender, Nele Mueller-Stöfen, Max Gertsch, Krystian Martinek, Benjamin Sadler, Simon Licht, Gösta Bredefeldt, Klausjürgen Wussow, Thomas Sarbacher, Fabian Busch, Wanja Mues, Martin Armknecht, Thorsten Grasshoff, Hannelore Hoger, Bettina Kupfer, Chiara Schoras, Christina Rainer, Bruno Bruni Jr., Thomas Thieme, Diana Körner, Kai Scheve, Janette Rauch, Peter-Heinrich Brix, Clelia Sarto, Jan Georg Schütte, Volkert Kraeft, Gisa Zach, Tina Bordihn, Jan Peter Heyne, Ramin Yazdani, Joachim Dietmar Mues, Christina Große, Holger Handtke, Peer Jäger, Isolde Barth, Max Engelke, Luca Zamperoni, Jürg Löw, Peter Jordan, Yolette Thomas, Eva Kryll, Andrea Bürgin, Corinna Genest, Stephan Schad, Arnfried Lerche, Marita Marschall, Jona Mues, Michele Oliveri, Stefanie Höner, Hannes Hellmann, Ralph Misske, Stephan Szász, Eva-Maria Hagen, Harald Maack, Jens Eulenberger, Christiane Filla, Heinz Trixner, Achim Reichel, Andrea Lüdke, Achim Buch, Stephan Schreck, Dagmar Laurens, Susanne Hoss, Manon Straché, Ronald Nitschke, Caroline Erikson, Katrin Brardt, Wiebke Brardt, Ingrit Dohse, Wolfram Rupperti, Loretta Stern, Harvey Friedman, Michael Trischan, Laura Lo Zito, Adelheid Kleineidam, Rainer Will, Tamara Rohloff, Wilfried Dziallas, Nadja Zwanziger, Christian Concilio, Paul Frielinghaus, Renate Regel, Maria Bachmann, Chris Hohenester, Rüdiger Kuhlbrodt, Matthias Zahlbaum, Sabine Wegner, Max Landgrebe, Donata Höffer, Maria Happel, Zacharias Preen, Ernst Jacobi, Lutz Herkenrath, Viktor Krüger, Claus Fuchs, Burkhard Schmeer, Herma Koehn, Monika Peitsch, Heta Mantscheff, Rüdiger Weigang, Anette Hellwig, Christian Toulali, Howard Carpendale, Eva Zlonitzky, Jaecki Schwarz, Teymur Mokhtari, Petra Mott, Louise Martini, Eva Maria Kerkhoff, Johan H:son Kjellgren, Gabrielle Odinis, Ivana Kansy, Dominik Maringer, Ulrich Schmissat, Rainer Goernemann, Ilona Grandke, Josef Bilous, Heribert Czerniak, Christian Ewald, Johannes Schäfer, Gisbert Peter Terhorst, Rolf Nagel, Horst Schroth, Hildegard Kuhlenberg, Hans Jürgen Wildgrube, Tilman Madaus, Jana Kozewa, Benita Rinne
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (14)

 • Sarkastic
  odpad!

  Hm, tak to už nikdy více. Není zde zhola nic, co by mě nějak zaujalo, ohromilo, pobavilo. Ano, označení německá telenovela opravdu sedí. Smutné je však také to, že to nepůsobí ani nijak směšně, sebeparodicky. A mě jako chlapa to opravdu zaujmout nemohlo, jako né že by mě snad nebavilo poslouchat, že chlapi sou vždycky ti špatní, nespolehliví, citově přelétaví, sobečtí, zakomplexovaní,...;-)(29.5.2008)

 • Spinosaurus
  odpad!

  Nechápu ty,co dají vyšší hodnocení než odpad. Na to se opravdu nedá koukat. Telenovely by se měli zakázat.(23.7.2007)

 • Ilicka
  *

  Koukala jsem na jeden díl... Babička to sleduje pravidelně... Nemohu to pochopit... No, pořád lepší, než taková Terra Nostra... Z toho se mi ojediněle zvedal žaludek...(15.5.2006)

 • Caelos
  odpad!

  A tohle má bejt jako co?(20.5.2009)

 • IllIlIlIIl
  odpad!

  Německo je prostě velmoc v točení nejhorších seriálů...i tento není vyjímkou.(21.1.2009)

 • Colonist
  odpad!

  Příšerní herci, stupidní dialogy, ohavné úvodní intro, špatně a lacině natočeno, děj o ničem...mám pokračovat?(4.12.2007)

 • sahe
  odpad!

  Párkrát jsem si takhled ráno pustila TV... a šílený, musela jsem to radši vypnout... nemá to náboj, nemá to dialogy, nemá to vůbec nic... No prostě fakt odpad...(24.1.2008)

 • phata
  odpad!

  Už když vidím ty německé názvy a herce, dělá se mi zle.(26.7.2008)

 • Zeek
  odpad!

  Německá telenovela? Ano, to opravdu existuje. Stačí si trochu přispat, nejít do školy nebo do práce a zapnout Novu. Jak tohle ohodnotit slušně, no to asi nejde. Nebo to zkusím, je to víc než o ničem a jestli ta hnusná stará německá herečka je hlavní hrdinka, tak to je vrchol nechutnosti. Zlatej Lensen a spol nebo jak se to jmenuje. Moje hodnocení: Odpad a nejde jinak !!!(1.2.2008)

 • Dark.
  odpad!

  Představte si ten největší odpad. To vynásobte 100x. Přidejte k tomu, že je to z Německa a víte, za co tento seriál stojí.(14.6.2008)

 • Czernozub
  odpad!

  Dávaly to hned po Snídani s Novou, to fakt jednomu do nového dne vezme vítr z plachet...(2.8.2008)

 • Gaia.M
  *

  Dívala jsem se na to s babičkou :D a nebylo to tak hrozné :) Náhodou, fandila jsem Marii a tomu jejímu někomu :D(25.9.2012)

 • dandislav1991
  odpad!

  Němci ty seriály moc neuměj!(8.7.2012)

 • Šušu
  odpad!

  A zase to Německo.. Oni jsou snad nepoučitelní... Co je to napadlo, natočit seriál, kde jsou hlavní hrdinky už za zenitem. Kdo se na to má dívat..(2.9.2008)