Hraběnka a lišák z Dirtwateru

Masky:

Emile LaVigne

Kostýmy:

Daniel Paredes

Nevěděla jsem, že si Goldie "Diblík" Hawnová vystřihla roli ve westernu. Tenhle film je toho dobrým důkazem. Ani já jsem od film nic většího neočekávala a nakonec jsem se dobře bavila. Amanda a Malloy jsou dvojka k pohledání. Goldie Hawn tu použila velmi zajímavý výraz pro část dámského spodního prádla. Asi ho začnu používat taky, protože indiánská modlitební šála zní opravdu originálně.(18.4.2011)

Bláznivá parodie, kterou trochu kazí dominantní dabing (první Novy z roku 1994 byl předabován Primou 2008, naprosto zbytečně), především Aleše Procházky. K obsahu bych dodal, že Amanda je prostitutka a Malloy podvodný hráč.(7.9.2011)

Jo, tenhle film mě pobavil už pře dost lety a dneska zase. Ovšem starší dabing byl lepší, zvlášť "francouzská konverzace" v kočáře byla brilantní. Sympatickej pár, on sympatickej falešnej hráč, podvodníček a vůbec příživnický živel, kterýmu ale dá skoro každá šlapka zadara, co podrazil partu desperátů, ona prostořeká štěťule, ta jediná co zadara nedala, která se pokouší získat místo guvernantky (a později cca sedmé manželky) u Uno zazobato mormon, se dají dohromady v boji o tašku se 40000 dolarů. Dle očekávání se jejich cíle původně dosti sebestředné postupně spojí ve vztah překonávající prostor a čas (ani k tomu není třeba zásah zeměplošských bohů, jelikož se nenarodili každý na jiném kontinentě a 200 let od sebe), a taška s penězi dokonce takřka způsobí zmrtvýchvstání. Příjemná nadsázka, konverzační humor a nějaké to napětí.(28.10.2009)

Příjemný western s klasickým americkým hrdinou Segalem coby karetním podovdníčkem a věčně neutahanou lehkou děvou-tanečnicí..(10.3.2010)

.....na mé milované švestky(mi)NESAHAT:o) Goldie Hawn jako štětka Amanda(pardon hraběnka :o) si mě svou PŘIROZENOSTÍ naprosto získala a odzbrojila. Snímek Hraběnka a lišák....rozhodně nelze považovat za klasický western nicméně jako příjemná Ne oddechovka ( zvlášť, když sklepáváte následky způsobené Pa neplánovanou návštěvou u zubaře ) rozhodně obstojí. Musím přiznat, že chvílemi jsem se královsky bavil. Zkrátit stopáž cca o 20 minut, neměl bych větších výtek. Vzhledem k faktu , že jsem od snímku NIC neočekával a zapnul ho čistě náhodou jsem byl s výslednou podobou příjemně překvapen. Jen mě překvapuje to místní nízké hodnocení ( nikoliv %, ale ten POČET hodnotících ). Závěrem pár perel. !! POZOR, kdo se nechce ochudit o zážitek NEČíST!! je možný, že je ten kůň tak nadržený?....jestli to nebude tím, že je po tobě.....:o) jsem " velký malý kluk "....jo a než se nadějou mají v sobě toho malýho kluka taky...:o) jakou barvu měl ten hnědák? .. černou, s 21-kou na zadku...(25.7.2010)

• - Goldie Hawn soutěžila o Zlatý glóbus v kategorii nejlepší filmová herečka v muzikálu či komedii. (Terva)