Reklama

Reklama

Fotbal vs. mutanti

  • USA The Soccer Football Movie
Animovaný / Komedie / Sportovní
USA, 2022, 73 min

VOD (1)

Obsahy(1)

Ďábelský vědec ukradne fotbalovým hvězdám jejich talent. Čtveřice mladých fanoušků proto spojí síly a pomůže svým idolům získat jejich schopnosti zase zpátky. (Netflix)

Recenze (9)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Možno keby šlo viac o futbal a menej o mutantov, tak by to zaujalo viac divákov. Žiadny novodobý Benjamin sa nekoná, hoci Zlatan iste seba za takého Benjamina považuje, za to sa ale konal jeden mazľavý, slizký mutant, ktorý bol aj v animácii nechutný. ()

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Nie príliš vydarená rozprávka pre najmenších, ktorý nápad čerpá  z Space Jam a pre chytenie nepriateľa si vypožičiava z The Real Ghost Busters. Tento animák, ktorý vizuálne nepatrí medzi tie najhoršie, si ocenia hlavne najväčší fanúšikovia Zlatana Ibrahimovića, a 'Weird Al' Yankovica. P.S.: Mimochodom, tento rok je to už druhý (filmový) projekt, ktorý sa aktívne venuje Zlatanovi. Viac tu. Osobné hodnotenie: 59% (*) ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Netflix se diví, že má finanční problémy a pak vydá něco tak zbytečného jako je tohle. Tohle nemůže bavit snad ani ty děti  jelikož tam snad každý pořád padá a minimálně tam 20 krát zazní slovo  hvězda. Až na tu ženskou fotbalistku se tam všichni chovají jak postižení mluví a chodí  zde culík scénář to nemělo a  nějakou logiku zde nehledejte.    Děj nejen, že vykrádá   Space Jam (akorát místo basketbalového míče jsou zde fotbalové) , ale jim to bylo málo tak ještě vykrádají i Krotitelé Duchů a na konci i Muže v černém jedna scéna vykrádá dokonce i Spidermana 2 od Raimiho .  Jestli Vás zajímá ten fotbal tak ten je tam zhruba 15 minut animace je nechutná což nechápu jelikož tohle studio dělalo i Balerínu , ale asi se vyšťavily jediným animákem a budou z toho žít celý život  to snad i Tlapková  patrola ve filmu má lepší animaci a to jsem ji ani neviděl.  Na konci je scéna kdy nějaký obří mutant žere menší mutanty a je to hodně ukázané což je na dětský film docela masakr.  I těch 20 procent je moc. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama