Reklama

Reklama

Like Haf

(pořad)
všechny plakáty
Reality-TV
Česko, 2022, 10-30 min

Účinkují:

Lada Horová, Jan Bendig

Obsahy(1)

Čtyři zamilované páry a jejich mazlíčci budou soutěžit o titul nejlepší influencerské rodiny. Pár, který překoná všechny výzvy a získá největší podporu diváků, vyhraje půl milionu korun. (TV Prima)

Recenze (13)

Olík odpad!

všechny recenze uživatele

A pak si pan „Šukar Čavo“ Bendík utrhne od huby (Teď nevím, jestli je korektní použít termín huba v souvislosti s romem), nechá si ušít „emerickej“ obleček a jde se na Slavíky tvářit, jako že mu patří princezna (V jeho případě teda spíš princ) a půlka království navrch. Ono to ale asi nebude tak žhavé, že Honzíku Hafíku? Samozřejmě chápu, že dnešní doba, kdy vysněným dětským povoláním není popelář nebo kosmonaut, ale influencer (Říkám to dobře? Když nic neumíte a presentujete se jako chovanec ústavou pro mentálně postižené, tak jste taky influencer, že ano?) podobným radovánkám přeje a předpověď počasí na následující dny varuje před jejich nárůstem. Ale přece i úplně blbý formát musí jít natočit alespoň trochu koukatelně….prostě musí. Jak jsem jinak na „odpady“ skoupý a na každé hodnocené věci se snažím nají něco, proč udělit alespoň jednu hvězdu, tak tady to je čistá a neoddiskutovatelná žumpa. PS: Vedle Lady Horové a jejího přítele, který je ve vile s ní jsem jednou letěl tuším do Říma a ano, jsou opravdu takoví. ()

herr_carter

všechny recenze uživatele

Další veledílo, které aspiruje na nejhnusnější kanál všech dob. Nicméně v dnešní době všech těch influencerů a dalších nemakačenek bude těchto zrůdností vznikat asi bohužel daleko víc ()

Reklama

ORi_SV odpad!

všechny recenze uživatele

Bože, prosím! Zastavte už konečně produkci těchto bolestně trapných sraček. Tyhle sračky typu like house, love island atd. jsou vážně akorát smutným zrcadlem dnešní společnosti. Dementi s IQ 70, ze kterých si další dementi s IQ 70 udělají celebrity místo toho, aby se jim smál celý národ. Tohle opravdu ne. Už dost! ()

rublik05 

všechny recenze uživatele

Like House už očividně tak moc netáhne, bylo proto potřeba vymyslet něco malinko jiného, byť se to ve finále od původní reality show zas tak moc neliší. Tentokrát jsme tu měli pejsky, občas se tedy cvičilo, na prvním místě byli ale účastníci, což mě i trochu zamrzelo. Každopádně zajímavé oživení. Účastníci tentokrát byli zpočátku trochu nevýrazní, nebo naopak hrozně nesympatičtí, až na pár výjimek se to ale nakonec dalo skousnout. V průběhu show vyplavalo na povrch hned několik zajímavých kauziček, o to víc bylo zábavné sledovat, jak se postupem času odkrývají skutečné charaktery jednotlivých účastníků. Upřímně řečeno kdyby to nevyhrál daný pár, Like Haf bych asi ani nehodnotil. Ta jedna hvězda je čistě jen pro ně a za ně, a pochopitelně také za pejsky, kteří si to zaslouží mnohem víc, než někteří další účastníci. 2/10. ()

LUKICKK odpad!

všechny recenze uživatele

Kdyby to aspoň reálně bylo o těch psech xddd, ale je to prostě jinak pojmenovaný Like House, kde se sem tam objeví zmínka o tom že jsou tam s nimi psi :D ()

Galerie (15)

Zajímavosti (2)

Reklama

Reklama