Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Příležitostný obchodník s drogami Simon si chce vyjet s kamarády do Las Vegas a uplatí kolegyni Ronnu, aby za něj vzala službu v supermarketu. Dívka nutně potřebuje peníze na nájem, a proto, když se u její pokladny objeví televizní herci Adam a Zack, nezaváhá. Plán je jednoduchý - sežene pro ně drogy místo Simona a vydělá pár špinavých, zato bezpracných babek. Teorie je jasná a přehledná, praxe temná a nevyzpytatelná. Zvláště když s dodavatelem zboží nejsou žádné žerty a zákazníci spolupracují s policií. Podobně vzrušující a nebezpečné chvilky zažívá Simon se svými kamarády v Las Vegas. Prohraje hromadu peněz, při sexu s párem odrostlých svatebních družiček zapálí hotel, pak ukradne sportovní auto a nakonec postřelí majitele vykřičeného podniku. Vzrušující návštěva Las Vegas se mění v boj o holý život. Pohnuté okamžiky prožívají i herci Adam a Zack, kteří byli kvůli vlastním drogovým hříškům donuceni spolupracovat s policií jako provokatéři. To ale zdaleka není to nejhorší, co je dnes v noci čeká, protože také policejní důstojníci se angažují v podomním přímém prodeji na principu hry letadlo. Všechny tři příběhy se pochopitelně s neodvratitelnou osudovostí a tarantinovskou rafinovaností spojí ve velkolepém, napínavém a zároveň komickém finále. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Recenze (119)

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Tohle byl poměrně velký rest. GO je skvělý povídkový krimi film, kde 3 příběhy jsou vzájemně propletené a točí se kolem zábavných postav mladých lidí a drog. Velmi zábavné a ulítlé .Kdo by jen v roce 1999 řekl, že Liman natočí pecku Edge of Tomorrow :) Příběh****, Akce***, Humor***, Násilí*, Zábavnost****, Hudba***, Vizuál***, Atmosféra****, Napětí****. 7.5/10. ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Možná drobet nadhodnocuji, ale tohle mi prostě perfektně sedlo. Výtečná zábava sestávající ze tří souvisejících povídek s kriminálními náměty (takže něco na způsob Pulp Fiction, jak zde správně téměř všichni zmiňují). Má to tempo, má to sympatické postavy, má to vtip a švih. Ideální film pro sledování ve větším počtu přátel a společné komentování dění na plátně :) ()

Reklama

Lima 

všechny recenze uživatele

Příběh nekolika mladých lidí, rozdělený do tří povídek. Go mi díky dějové provázanosti povídek a uvedením jejich názvu na černém podkladu připadá jako takové TEEN PULP FICTION. Místy drsné, místy vtipné a hlavně svižně natočené, má to spád. Za zmínku stojí také skvělý soundtrack, hlavně v prvním příběhu. ()

igi B. 

všechny recenze uživatele

Go go go děcka, go! . . . Tři hvězdičky tedy za tři historky mladých vymaštěných, bordelpapá se synátorem a jednoho fízla s ženuškou jak paní Grossovou, obchodníky to s teplou vodou... Hotový sametový podsvětí... ;-] . . . Přes snahu o trendy propletenost a cool happyendek jinak ale klišoidní rutinní jakože nezávislý hwproduct se špetkou těch dobově tuctucových beatů pro mladé vymaštěné. Vyklidněné třeba k tomu... Víc k tomu netřeba. - - - - - (Poprvé viděno 25.11.2011 ve vyklidněné odpoledne na dvd /s původní zvukovou stopou a originálním formátem obrazu/, hodnocení 1724., gomentář zde odzívnutý jako šestasedmdesátý - 25.11.2011) ()

Radek99 

všechny recenze uživatele

Velmi zvláštní mix teenagerské komedie, nezávislého filmu a variace na Tarantinovské pulp gangsterky s inspirací v ultra dynamické trip movie Terryho Gilliama Strach a hnus v Las Vegas... Tři příběhy (díky Tarantinovi tak hodně populární formální členění filmu...), které se nakonec propojí a v intencích teenagerské komedie ,,šťastně" skončí... Ten film je vlastně strašně nepůvodní a neoriginální, ale nedovoluje vydechnout, neboť režisér a kameraman Doug Liman dobře ví, jak vizuálně zaujmout (mladého) diváka. Proto mé vysoké hodnocení, obsahově je to totiž jen odvar z odvaru...byť s prvotřídní hudbou...(a s podivením se nad hodnotovým žebříčkem této generace, v němž hrají prim drogy...) ()

Galerie (48)

Zajímavosti (12)

  • Timothy Olyphant přišel za režisérem Dougem Limanem s tím, že jeho postava dealera by měla mít tetování. Liman to zavrhl, Olyphant ale i přesto přišel druhý den s tetováním z maskérny a Liman už neodporoval. (Ai.ma)
  • Scénárista John August původně napsal Go jako krátkometrážní film o Ronně. Další dvě kapitoly se rozhodl později přidat proto, aby objasnil postavy Adama a Zacka a vysvětlil návštěvu Simona v Las Vegas. (Ai.ma)

Reklama

Reklama