poster

Past

 • USA

  Switchback

 • USA

  Going West in America

 • Slovensko

  Pasca

 • Slovensko

  Serpentíny

Akční / Mysteriózní / Thriller

USA, 1997, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • movie
  ****

  Standardní thriller s masovým vrahem, který je odproštěn od temnoty SEDMIČKY nebo SBĚRATELE POLIBKŮ. Scénáře i režie se ujal Jeb Stuart (scénář DIE HARD, FUGITIVE) a zatímco režie je perfektní, ve scénáři je celkem dost děr, třeba motiv vraha vůbec není zvírazněn! Každopádně Dennis Quaid byl skvělý a já se bavil!(3.1.2003)

 • pravo
  ***

  Film, ktorý sa snaží pohrávať s divákom, čo sa mu u mňa do istej chvíle aj darilo. Hlavným pozitívom je road movie v aute a taktiež aj scéna v inom dopravnom prostriedku. Spočiatku som bol filmom pozitívne prekvapený, ale postupne ako dej plynul, tak sa objavilo zopár vecí čo vadili, ale aj tak ide o vcelku príjemný triler.(17.3.2008)

 • klerik
  ***

  Nenudí to. Ale scenár je moc rozseknutý. Glover nemá veľký herecký rozsah, ale tu je skvelo mrazivo sympatický (resp. je jeho postava dosť nejednoznačne napísaná), Quaid je predpisovo zatrpknutý a odhodlaný na všetko, Leto je tam trochu navyše, ale bez neho by sme prišli o polku filmu... Hollywoodske akčné finále je trochu "out", ale to neznamená, že sa na to pozerá zle...(18.9.2006)

 • nash.
  ***

  Lehce nadprůměrný, slušně vystavěný thriller, ve kterém první třetinu baví lehké náznaky a matoucí stopy příjemně mlžící totožnost vraha. Škoda, že tvůrci tuto hru neudrželi déle. Akce není nijak extra nadsazená, postava vraha, budící sympatie i neklid a později mrazení, je poměrně netradiční, výborně podaná a potěší i jistou, dnes docela netypickou civilností, Quaidův Frank je dokonalý ve své odhodlané zaťatosti. Oba pak mezi ostatními, poměrně schematicky podanými přihrávači, výrazně vynikají a rozehrávají svou hru ku potěše diváka.(21.10.2010)

 • Vojcl
  *****

  Výborný thriller, který vyniká zejména dokonale ponurou atmosférou, narůstajícím napětím a překvapivým rozuzlením.. Z herců mě velice překvapil hlavně Danny Glover, na kterého jsem zvyklý spíše z kladných rolí a i tady jeho postava zpočátku budí sympatie..postupná přeměna v bezcitného zabijáka je pak o to děsivější! Své si odehrál i mladý Jared Leto, Dennis Quaid hraje spíše druhé housle, ale úplně se také neztrácí takže ve výsledku jsem zcela spokojen...(26.1.2006)