poster

Město duchů

 • USA

  Ghost Town

 • Slovensko

  Mesto duchov

Komedie / Romantický / Fantasy

USA, 2008, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jinny
  ***

  Pohodovka o zubaři, co nesnáší lidi, dámě jeho srdce a duchovi jejího zemřelého manžela. Město duchů je film, na který příjemně vyplní večer s vaší drahou polovičkou, nic víc ovšem nečekejte. Pro mě osobně byl největší zážitek se po dlouhé době znovu setkat s naprosto okouzlujícím Gregem Kinnearem. P.S. Je škoda, že David Koepp si ke scénáři nepřizval představitele hlavní role, protože jeho nekorektní humor tu má příliš málo prostoru.(22.3.2009)

 • ScarPoul
  ***

  Jeden z tých filmov, ktoré nemajú tendenciu ani uraziť ale ani nadchnúť. Po príbehovej stránke sa jedná o všedný príbeh, ktorý je obohatený o trocha tej fantastickosti. Koepp, ktorý sa v tomto prípade podielal aj na scénari sa môže pochváliť naozaj zaujímavým nápadom, ktorý ale vôbec nie je spracovaný tak ako si zaslúžil a ktorý naozaj veľmi malým množstvom balancuje na tej humornej hranici. Čo sa týka tej emotívnej, tá je zvládnutá dobre, ale tiež len kvôli dobre zvolenej hudbe a tvári Ricky Gervaisa, ktorý sa jednoducho na tých životných looserov, hľadajúcich svoje šťastie neskutočne hodí. Inak v celku priemer, ktorého potenciál, je ďaleko za námetom.(14.9.2010)

 • otík
  ***

  Celkem netradiční romantická komedie dokonce i bez polibku. Zubař má díky krátké klinické smrti možnost vidět duchy mrtvých lidí žijících v New Yorku, ale dlouho mu trvá, než pochopí, že musí změnit svůj sobecký život a naučit se pomáhat i ostatním. Mezitím se zamiluje a ... bla bla bla. Není to zrovna nejvtipnější, ani nejromantičtější, přesto je to slušný pohodový snímek.(25.7.2009)

 • predators
  ****

  Je docela škoda, že zásadní okamžik, který změní můj poněkud skeptičtější pohled na film, se dostaví až těsně před jeho těsným koncem. Má to jistě svůj opodstatněný důvod, o to víc je závěr emocionálnější, ale čekal jsem malinko více. Záplavy slz alá Duch s P. Swayzem a D. Moore se nekonají, ale i tak svou přítelkyni tímto filmem potěšíte. :-) Zajímavosti: Je zde jistá scéna, kdy jsem se fakt lekl, ikdyž jsem to čekal...kam se hrabou všechny horory :-) 70%(16.3.2009)

 • D.Moore
  ****

  Zvláštní komedie. Zdaleka ne špatná nebo málo zábavná, ale zkrátka "jiná". Plná doopravdy suchého humoru, vtipných (a často zároveň hodně divných, což spolu tentokrát ovšem velmi úzce souvisí) dialogů a založená na klasickém schématu, které se scénárista / režisér David Koepp pokusil co nejvíce ozvláštnit duchařskou zápletkou. A vyšlo mu to hlavně díky Ricky Gervaisovi, jehož obsazení byla vážně výhra. V souboji s jinou USA romanťárnou jiného britského komika - Simona Pegga a filmu Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám - je to 1 : 1. Oba pánové si se slaďáky poradili po svém (jeden nabručeně cynicky, jeden třeskutě zábavně) a oba dopadli na čtyři hvězdy.(16.8.2010)

 • - Film se natáčel většinou na Manhattanu v New Yorku. Při jedné scéně projížděl okolo autobus turistů, kteří poznali Rickyho Gervaise a začali na něj volat. Aby je nenaštval, a hlavně aby nevypadal prý jako namyšlenec, zamával jim zpět, čímž pochopitelně zkazil záběr. (don corleone)

 • - Pes Leonard je v skutočnosti fena. (misterz)

 • - Hlavní postava byla pojmenována podle známého dentisty Charlese Pincuse, který se zabýval estetikou chrupu. (don corleone)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace