poster

Nenarozený

 • USA

  Delivering Milo

 • Slovensko

  Nenarodený

Komedie

USA, 2001, 94 min

 • Anderton
  **

  Ach jaj, to zase bola blbosť. Už nebudem zapínať telku ráno v posteli, hneď, ako sa zobudím. Ale vlastne je to jediný čas, keď sa dá takáto nenáročná jednohubka vzhliadnuť. Pri raňajkách, pri káve, keď sa nemusíte na film sústrediť. Bridget Fonda mala v svojich najlepších rokoch hrať sexi postavy. Ale potešil bývalým striptérkam volajúci úchylný Albert Finney :).(1.7.2012)

 • Viktooorka
  ***

  Dětská rodinná komedie s nádechem sentimentu, se zajímavou myšlenkou, kdy malý hrdina nechce do tohoto „krutého“ světa.. Jak byste se rozhodli Vy, mít na výběr? Narodit se, nebo nenarodit se? :o) Pokud jste od filmu tohoto typu čekaly duchaplný příběh, tak Vám doporučím návštěvu psychologa/psychiatra :o) Nenarozený je jeden z mnoha příjemných odpočinkových komedií. Jestli si film pouštíte v tomto duchu, nemůžete čekat nic jiného, než příjemný oddech !!(7.5.2010)

 • xulux
  ***

  Podle popisu filmu v televizním programu, jsem si řekl, že po obědě to bude klidný film na trávení. Nespletl jsem se, děj je předvídatelný a velmi brzy rozpoznáte i to, co se na konci "proflákne". Je to film z roku 2001 a na tu dobu dobrý výkon, kdo by od toho čekal více, asi by měl uvažovat o zrušení profilu na ČSFD ;)(23.11.2017)

 • kubasimo
  **

  nevím, co mi tento film měl přinést, smysluplný scénář jsem ani nečekala a překousla bych to jako u spousty jiných filmů, ale tento film mě ani nepobavil, nezaujal..........a odpočinout si, tak to možná jo, ptz jsem málem usnula, ale abych jenom nehanila, scéna, kdy se setká Milo se svou maminkou mě k slzám dojetí sice nedohnala, ale byla povedená(26.8.2010)

 • suicide
  ***

  „Život je krásný, vždyť máme Las Vegas! Máme svody a hříchy! Není to super?“ jako by znělo polovinou filmu, ale pak přichází druhá stránka, zdánlivě ta méně hlasitá, méně vulgární a mnohem cudněji se odhalující. Ono dobor, které říká, že pokoušet se nalákat čistou duši na všechny ty svody není cesta… Myslím si, že účelem filmu bylo říct, že dobro je fajn a zlo není. Ale jen na této čistě elementární úrovni. Myslím si, že nikdo se původně nezabýval ničím více.(9.11.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace