• darkrobyk

Soudce Dredd je v comicsové podobě drsný nářez bez zábran. Brutalita a cynické hlášky se z obrázků a bublin hrnou jak rozbouřená masa tisícileté vody. Filmová podoba opět notně vyměkla a očekávaná akční jízda se jaksi nekoná. Nevím přesně, jak moc byl film zcenzurován, ale ani krvavější scény by asi film do hvězdných výšin nevynesly. Každopádně podobný osud jaký stihl Spawna - ten dopadl ještě hůře, jelikož z něj větší část opravdu vystřihli. Snaha na filmu vydělat, zpřístupnit ho, a poskytnout tak nejširšímu publiku bývá cestou do pekel. Soudce Dredd jest toho dobrým příkladem. Místo filmu si raději přečtěte comics.(26.2.2011)

• M.Macho

Tenhle prima soudce se bohužel odsoudil sám... Takových krásných věcí, co tam mohlo být - zbyla jenom hodina a půl smutných sra*ek... Silvestr to nezachránil ani svým dokonale strnulým výrazem; dokonce filmu neprospěla ani přítomnost té zrůdy Prochonowa a co víc člověk nadělá, když na párty kanibalů příjde i božský Max Von Sydow...(4.5.2008)

Film typu "vypni a neřeš". Mluvka Rob mě doslova uválcuje a model Stallone… vychytanou pózu svalnatého gladiátora v přiléhavém oblečku si náramně užívám. Slavná jména jako Max von Sydow a Jürgen Prochnow ještě schopného režiséra nezaručí, ale když neočekávám nic převratného... "Věděl jsem, že to řekneš".(2.2.2012)

• sochoking

Slay v tomto filme mal snád' viac ovisnutejšie kútiky než v Rockym a bola nenormálna prča ho vidieť v elasťákoch a so suspenzorom na guliach plus s melonmi pod pazuchami, ale to bol zrejme účel- nasledovať komix. V každom prípade toto nebola moja šialka kávy a udeľujem tomu rovnako jednu hviezdičku, ako aj novšiemu Dreddovi.(19.9.2012)

• genetique

Absolútne nepodarený pokus o sci-fi s mojim obľúbencom, Stallonem. Filmu veľmi škodí nepodarený a načisto priehľadný scenár, ale hlavne nevypracované spracovanie budúcnosti, ktorej kulisy v tomto nestoja ani za zmienku. Navyše to Sly dosť prehnal aj so svojou mimikou tváre, ktorá už sama o sebe pôsobí dosť nasrane. Vyzerá to síce dobre ako comics, ale keďže počat hviezd, ktoré sa vo filme objavia rastie nepriamo úmerne jeho kvalite, mal by som ísť ešte nižšie. Ale nemôžem, je to Sly. 50%.(28.5.2006)

• - Kostým, který nosí Soudce Dredd (Sylvester Stallone), navrh známý módní návrhář Giani Versace. (StevenW.)

• - Režisér Danny Cannon zažíval během filmování neustálé rozepře se Sylvestrem Stallonem. Po dokončení filmu prohlásil, že konec filmu se naprosto liší od scénáře, a to kvůli Stalloneho požadavkům a zásahům do režie. (Chatterer)

• - Při příjezdu soudce Dredda (Sylvester Stallone) k blokovým válkám Dredd řekne soudkyni Herseyové (Diane Lane), že jsou před střelami nepřátel na tuto vzdálenost v bezpečí. V několika scénách je však zobrazeno zastřelení civilistů na stejnou vzdálenost. (Zackk)