Proč jsem si nikdy nevšimla, že má Sly tak modré oči? Že by tak kvalitní kontaktní čočky? Soudce Dredd je podle mě zbytečně podhodnocený film. Stallone v koulervoucím (a to doslova) kostýmu, perfektně tvarující jeho pozadí, v botách na podpatku a helmě ukazující ty jeho pokřivené rty opět ukazuje jaký je tvrďas. Příběh nijak komplikovaný (což snad v akčním světe není snad nikdy?) postavy nijak výrazné (i když Schneider se svými hláškami občas pobavil), záporák mi sympatický opravdu nebyl a ty efekty, klobouk dolů! Béčko, které si mě získalo během několika minut! Soudce Sly je můj zákon zaručené zábavy :o)(3.2.2011)

• Derek

najlepšie pre film a pre divákov by bolo ak by stallone celý film odohral s prilbou na hlave (čím je dredd typický), avšak ani to by tejto slabej adaptácii kultového komixu neprospelo. film je v porovnaní s komixom príliš mäkký a nudný. zaujímalo by ma ako by film vyzeral, ak by z neho nevystrihli najbrutálnejšie scény, alebo ak by sa dreddovi postavil do cesty sudca death a nie nevýrazný assante.(1.4.2004)

Film sa mi ozaj páči, respektíve páčil v dobe ďalekej, keď sme na týchto filmoch vyrastali. Miloval som filmy o budúcnosti ako Total Recall alebo Demolition Man. Sylvester Stallone tu vyzerá úplne bombasticky s tými modrými šošovkami, to bol ozaj skvelý nápad. Ďalším veľkým lákadlom, pozrieť si film vždy znovu rád, bola krásna a mladá Diane Lane, ktorá je skvelá herečka. Aj tento film, ako skoro každý so Stallonem má svojich kvalitných zločincov a človek sa ako vždy môže tešiť na to, ako ich Sylvester vypráši. Ešte spomeniem, že som mal rád postavu Roba Schneidera. Nezvyčajná rola pre neho, ale tiež mala v podstate úlohu pobaviť.(19.2.2015)

Mohol som mať 11, keď som to prvýkrát videl. Otec to nahral na video, a tak som si to púšťal aj viackrát. Mal som to rád. Bavila ma dvojica Stalloneho a Schneidera, klasická kombinácia trvdása a loosera :) Ps: Komenty okolo ukazujú, ako čas deformuje pôvodné pocity a hodnotenie prvého videnia. KeĎ človek film ohodnotí o roky neskôr bez opakovaného videnia, má sklon to všetko hodiť do podpriemeru. Škoda. Percentá sú potom bez smerodatnosti. Ale je to žial aj pochopiteľné.(13.12.2008)

• kingik

Píše se rok 2139 a lidé se po ekologické katastrofě uzavřeli do megaměst, jež jsou sužována vysokou kriminalitou, kterou se snaží dostat pod kontrolu ochránci zákona. V Mega City One patří k nejvýkonnějším a také nejobávanějším soudce Dredd, jenž vyučuje na akademii budoucí soudce, jak zacházet se speciálním vybavením. Nepovedený film podle slavné comicsové předlohy. Je zde málo dobrých scén a rozhodně Stallone neutáhne vše i když snaha je evidentní. Potíž je v tom, že jeho postava nebo ještě lépe vyznění jeho postavy je velmi nesympatické, málo akce a zbytečný Rob Schneider. 40%(6.2.2009)

• Diane Lane

• - Renny Harlin a Richard Donner byli jako první osloveni kvůli režii. (Chatterer)

• - Soudce Dredd není prvním snímkem, na němž Sylvester Stallone spolupracoval s Armandem Assantem. Tato dvojice se setkala již během natáčení dramatu Cesta k ráji (1978), který Stallone sám režíroval. První spoluprací snímek nebyl ani pro dvojici Sylvester Stallone a Rob Schneider. Oba se sešli při filmování snímku Demolition Man (1993). (Jizni Tlapa)

• - Pro titulní roli byl zvažován Arnold Schwarzenegger. (Chatterer)