• Ivoshek

Tenle film je svatokrádež. Nelze zkrátka natočit ultra násilnou komiksovou předlohu tak, aby byla mládeži přístupná. ... ... ... A to jsem v hodnocení nebral v potaz idiotský scénář s neméně idiotskými dialogy a herecké výkony na úrovni ochotníků ze Sagvanova Ústí. To už bych tomu musel dát mínusové body.(17.7.2007)

• st.ranger

První moment, který tento film zkazil pro komixové nadšence bylo odložení Dreddovy helmy. Druhý byla přítomnost Schneidera, proti kterému jinak nic nemám, ale v takovémto filmu nemá co dělat. Celkově mi ale film nevadil, typické B z poloviny 90. let. Na jedno shlédnutí dobré, ale žádné zázraky nelze očekávat.(24.9.2009)

Průměrný film s tydýtem Robem Schneiderem... jediné, kde tohoto herce trochu snesu je Žába k zulíbání a pak jeden díl SOuth parku, kde i z něj dělají srandu.... Rob Schneider je normální člověk, až jednoho dne se změní v mrkev.... Celý tento film je takový divný, ale koukatelný. A Sly jako superhrdina... prostě průměr....(4.6.2006)

• darkrobyk

Soudce Dredd je v comicsové podobě drsný nářez bez zábran. Brutalita a cynické hlášky se z obrázků a bublin hrnou jak rozbouřená masa tisícileté vody. Filmová podoba opět notně vyměkla a očekávaná akční jízda se jaksi nekoná. Nevím přesně, jak moc byl film zcenzurován, ale ani krvavější scény by asi film do hvězdných výšin nevynesly. Každopádně podobný osud jaký stihl Spawna - ten dopadl ještě hůře, jelikož z něj větší část opravdu vystřihli. Snaha na filmu vydělat, zpřístupnit ho, a poskytnout tak nejširšímu publiku bývá cestou do pekel. Soudce Dredd jest toho dobrým příkladem. Místo filmu si raději přečtěte comics.(26.2.2011)

Sci-fi B-čkový Akčňák podle komixové předlohy, dobré kostými a efekty. Občas i vtipné, jak již napsal Shit. Komixová klasika se Stallonem v hlavní roli Soudce Dredda. Stallone je na tento film jako dělaný a už jen hlášky, které Sly rozhodně umí, jsou toho důkazem. Soud je u konce. & Já jsem zákon. 65 %(3.3.2009)