• MM_Ramone

Dosť nevydarená adaptácia komiksového námetu z ďalekej budúcnosti. Sudcovia, ktorí majú udržiavať poriadok v preľudnených mega-mestách. Jedným z nich je i Dredd v stvárnení Sylvestera Stalloneho. Ten sa sám jedného dňa, vďaka intrigám, ocitne mimo zákon a pocíti výkonnú moc justície. Je na ňom, aby očistil svoje meno a zjednal spravodlivosť. Keby sa tohoto sci-fi námetu chopili schopnejší autori, možno by to bol celkom fajn film. Bohužiaľ nič také sa nekoná. **(29.1.2008)

• igi B.

Další pitomá >fantaskom(ediální)ixárna< ksakru oddychová, nic víc a nic míň... Dvě a půl hvězdičky za film, bez skrupulí zaokrouhleno dolů - - - P.S. V kině ještě snesitelně zábavná >stalounina slátounina< , ale co je fakt strašné - tak neuvěřitelně debilní a zvukově diletantsky zbabraný >novatorský< český dabing dodělává tuhle taškařici na úroveň sraček, hodných tak maximálně téhle televize (o výřezu z filmu 4:3 nemluvě)... Za ten dabing čudlákům nasrat do úst a bez soudu... :-((7.7.2006)

Stallone je naprosto přesný. Když má na sobě soudcovskou helmu tak slintám blažeností. Proto nevím proč ve většině filmu běhá bez ní když v komiksu... Jinak masky jsou super soudcové vypadaj správně komiksovsky, rodinka kanibalů je taky dobrá. Speciální pochvalu si zaslouží bojovej robot protože ten byl fakt hodně cool, tím víc mě naštval jeho velice nedůstojný konec. Prostě po geniálním začátku se to trochu zhorší ale furt jde o super film a jednu z nejlepších rolí Sylvestera Stallonea vůbec.(19.5.2005)

Tak konečně jsem se odhodlal a podíval se na SOUDCE DREDDA. Musím konstatovat, že to je klenot. Něco takového se opravdu jen tak nevidí. Plastový kostým a hranatá Slyova lebka, s jeho povislým koutkem, čouhající z přilby. Sylvester Stallone jako Joseph Dredd je prostě největší týpek na světě. Hláškuje bez přestání. Střílí a až potom se ptá. Věrně slouží zákonům. Je čestný.... Paráda. Příběh dává více méně smysl, navíc po trikové stránce je film naprostý unikát. Herci splňují všechna očekáváníI a režisér natáčel s páskou přes obě oči. Přes všechnu tu dementnost je to výborná zábava. Guilty Pleasure jako vyšité. Čtyři je možná moc, ale jsem ještě zasažen šokem z toho co jem viděl. ;-)(8.7.2006)

,,Věděl jsem že to řekneš!" Abych pravdu řekl viděl jsem první Dredda z roku 2012 a musím říct že je mnohem lepší jak v hudbě tak v akci, ale tohle je taky dost dobré! Stallone jako Dredd se mi líbil, sice neměl masku po celý film, ale s grázlama si uměl poradit + vtipný Rob Schneider po jeho boku. Dobrý příběh, film celkem uteče, akce dobrá a pár hlášek.(18.1.2014)

• - Spoiler: Bratři Dredd (Sylvester Stallone) a Rico (Armand Assante) jsou výsledkem vědeckého experimentu jménem „Janus Project“, jehož cílem bylo vytvořit dokonalého Soudce. Janus byl v římské mytologii bůh se dvěma tvářemi. Název projektu tak symbolizuje dualitu povah bratrů. (fifox)

• - Soudce Dredd není prvním snímkem, na němž Sylvester Stallone spolupracoval s Armandem Assantem. Tato dvojice se setkala již během natáčení dramatu Cesta k ráji (1978), který Stallone sám režíroval. První spoluprací snímek nebyl ani pro dvojici Sylvester Stallone a Rob Schneider. Oba se sešli při filmování snímku Demolition Man (1993). (Jizni Tlapa)

• - Blokový válečník, kterého při úvodním střeleckém souboji soudce Dredd (Sylvester Stallone) odsoudí k doživotnímu vězení, drží zbraň M41-A - pulzní pušku - z filmu Vetřelci (1986). (DArtanan)