A vida... Rob Schneider hraje (no, spíš hrál) i jinde než v komediích.:-) "Soudce Dredd" je stylový sci-fi akčňák kategorie B, který hravě převálcuje většinu současných (a směšně zoufalých) výtvorů. Proč? Obsahuje totiž vše, co má film v daném žánru mít - lehce stravitelný děj, typicky černobílé postavy, hromadu přestřelek, cool hlášky pronesené ústy ještě coolovějšího hrdiny (Stallone forever), poměrně dobré efekty a pořádný happy-end.;-)(24.10.2010)

Tak konečně jsem se odhodlal a podíval se na SOUDCE DREDDA. Musím konstatovat, že to je klenot. Něco takového se opravdu jen tak nevidí. Plastový kostým a hranatá Slyova lebka, s jeho povislým koutkem, čouhající z přilby. Sylvester Stallone jako Joseph Dredd je prostě největší týpek na světě. Hláškuje bez přestání. Střílí a až potom se ptá. Věrně slouží zákonům. Je čestný.... Paráda. Příběh dává více méně smysl, navíc po trikové stránce je film naprostý unikát. Herci splňují všechna očekáváníI a režisér natáčel s páskou přes obě oči. Přes všechnu tu dementnost je to výborná zábava. Guilty Pleasure jako vyšité. Čtyři je možná moc, ale jsem ještě zasažen šokem z toho co jem viděl. ;-)(8.7.2006)

• castor

Uniformu mu vytvořila módní ikona Versace, City pak stavěl Peter Young (který tvořil i pro Batmana), na vizuální efekty dohlížel Joel Hyneke (Predátor), kameru měl na starosti tehdejší spolupracovník Ridleyho Scotta Adrian Biddle, za hudbou stál Alan „Forrest Gump“ Silvestri, ovšem ani to nepomohlo. Futuristická akční sci-fi se Stallonem začíná mdle a neumětelsky, aby tak pokračovala i v dalších minutách. Jenže to by scénář nemohl ležet u zoufalého týmu (co Wilsher po úspěchu druhého Terminátora dokázal?), který to chtěl zabalit, ale řekl si zřejmě, že to ještě jednou zkusí. Škoda..(28.3.2015)

• sochoking

Slay v tomto filme mal snád' viac ovisnutejšie kútiky než v Rockym a bola nenormálna prča ho vidieť v elasťákoch a so suspenzorom na guliach plus s melonmi pod pazuchami, ale to bol zrejme účel- nasledovať komix. V každom prípade toto nebola moja šialka kávy a udeľujem tomu rovnako jednu hviezdičku, ako aj novšiemu Dreddovi.(19.9.2012)

Vůbec ne špatný film, ačkoliv s komiksovou předlohou toho pohříchu moc společného nemá. Dredd v podání Stallona prostě není ten nemilosrdnej terminátor, kterej ani nechápe pojem city, natož aby mohl nějaké cítit. Ale jak řikám, když se od tohohle člověk oprostí, dá se na to v pohodě dívat a ani nevadí, že vizuální stránka vykrádá Blade Runnera. Blbý je, že za první nadupanou polovinou ta druhá značně ztrácí, takže je výsledkem jen průměrný film, kdy jsem se ke konci dokonce lehce nudil.(17.11.2004)

• Armand Assante

• - Sylvester Stallone nikdy před tím neslyšel o Soudci Dreddovi. Poprvé až mu byla nabídnuta role. (Chatterer)

• - Režisér Danny Cannon zažíval během filmování neustálé rozepře se Sylvestrem Stallonem. Po dokončení filmu prohlásil, že konec filmu se naprosto liší od scénáře, a to kvůli Stalloneho požadavkům a zásahům do režie. (Chatterer)

• - Pro titulní roli byl zvažován Arnold Schwarzenegger. (Chatterer)