• sochoking

Slay v tomto filme mal snád' viac ovisnutejšie kútiky než v Rockym a bola nenormálna prča ho vidieť v elasťákoch a so suspenzorom na guliach plus s melonmi pod pazuchami, ale to bol zrejme účel- nasledovať komix. V každom prípade toto nebola moja šialka kávy a udeľujem tomu rovnako jednu hviezdičku, ako aj novšiemu Dreddovi.(19.9.2012)

• Djkoma

Velká škoda, že tento comics přišel na svět v nevhodnou dobu. Možná počkat 5-7 let a svět by přijal tuhle vizi budoucnosti s drsným Stallonem úplně jinak a s otevřenou náručí. Soudce Dredd není tak špatný jak se zdá a opravdu překvapí drsností a občasnou krvavostí, na které by se dalo klidně i přidat. Bohužel, prostřední fáze filmu je nudná až moc.(13.12.2004)

Myslím, že to, že si filmový Dredd oproti komiksu sundá přilbu je ten nejmenší problém. Další komiks předělaný na selanku pro děcka. Scénář napsal Silverův dvorní scénárista a béčkař až na půdu Steven E. de Souza, což mluví za vše (mimochodem na něj i na Silvera jsou ve filmech narážky - občan Souza, co neumí parkovat, a soudce Silver). Sly se sice na Dredda hodí, ale Schneidera jsem chtěl zabít.(27.2.2003)

Sudca Dredd je filmom, ktorý vznikol v období kedy sa začal komiksový žáner predierať aj do filmu. Iste rok 1995 nebol v ničom prevratný. Do vtedy vznikol Superman, Tri diely Batmana, Punisher. Sudca Dredd je plnohodnotným béčkovým filmom. Má úžasnú výpravu, ktorá v sebe miesi to najlepšie s Blade Runnera, Úteku z New Yorku a myslím si, že sa stal aj jednou z inšpirácií k Piatemu Elementu. Máme tu typického ukecaného a uvreštaného poskoka Roba Schneidera, ktorý sa tu predstavuje v úlohách, ktoré mu sedeli najviac - ešte predtým ako spojil svoje sily so Sandlerom a vybral sa cestou stupídných komédií. Máme tu prehrávajúceho Stalloneho, ktorý hláškuje ako zmyslov zbavený a nebyť tej pútavosti a toho, že sa to neberie príliš vážne, bol by to asi najhorší herecký výkon v celej jeho kariére. Film má skvelé tempo, na svoju dobu veľmi pútavé akčné scény a kopec sympatických postáv, ktoré akoby len zabudli hrať. Jedna z mojich výtiek putuje priamo k hlavnému zloduchovi, ktorý nato, že mal byť opakom Dredda, bol veľmi neprekvapivý. Inak je to jedno z mojich osobných gulity pleasure.(14.11.2012)

Teda,že jsem velký fanoušek komiksů,tak sem byl hodně zklamanej a docela i naštvanej...Čekal jsem drsnou podívanou,jaká je v komiksu parádní,ale viděl sem komedii s občasnou akční scénou,s přehnaně drsně se tvářícím Stallonem...Nevim no,pro někoho možná dobrý,koukatelný to celkem je,ale jinak-blbost.(31.3.2008)

• - Kostým, který nosí Soudce Dredd (Sylvester Stallone), navrh známý módní návrhář Giani Versace. (StevenW.)

• - Soudce Dredd není prvním snímkem, na němž Sylvester Stallone spolupracoval s Armandem Assantem. Tato dvojice se setkala již během natáčení dramatu Cesta k ráji (1978), který Stallone sám režíroval. První spoluprací snímek nebyl ani pro dvojici Sylvester Stallone a Rob Schneider. Oba se sešli při filmování snímku Demolition Man (1993). (Jizni Tlapa)

• - Blokový válečník, kterého při úvodním střeleckém souboji soudce Dredd (Sylvester Stallone) odsoudí k doživotnímu vězení, drží zbraň M41-A - pulzní pušku - z filmu Vetřelci (1986). (DArtanan)