• Ivoshek

Tenle film je svatokrádež. Nelze zkrátka natočit ultra násilnou komiksovou předlohu tak, aby byla mládeži přístupná. ... ... ... A to jsem v hodnocení nebral v potaz idiotský scénář s neméně idiotskými dialogy a herecké výkony na úrovni ochotníků ze Sagvanova Ústí. To už bych tomu musel dát mínusové body.(17.7.2007)

• M.Macho

Tenhle prima soudce se bohužel odsoudil sám... Takových krásných věcí, co tam mohlo být - zbyla jenom hodina a půl smutných sra*ek... Silvestr to nezachránil ani svým dokonale strnulým výrazem; dokonce filmu neprospěla ani přítomnost té zrůdy Prochonowa a co víc člověk nadělá, když na párty kanibalů příjde i božský Max Von Sydow...(4.5.2008)

• kingik

Píše se rok 2139 a lidé se po ekologické katastrofě uzavřeli do megaměst, jež jsou sužována vysokou kriminalitou, kterou se snaží dostat pod kontrolu ochránci zákona. V Mega City One patří k nejvýkonnějším a také nejobávanějším soudce Dredd, jenž vyučuje na akademii budoucí soudce, jak zacházet se speciálním vybavením. Nepovedený film podle slavné comicsové předlohy. Je zde málo dobrých scén a rozhodně Stallone neutáhne vše i když snaha je evidentní. Potíž je v tom, že jeho postava nebo ještě lépe vyznění jeho postavy je velmi nesympatické, málo akce a zbytečný Rob Schneider. 40%(6.2.2009)

Myslím, že to, že si filmový Dredd oproti komiksu sundá přilbu je ten nejmenší problém. Další komiks předělaný na selanku pro děcka. Scénář napsal Silverův dvorní scénárista a béčkař až na půdu Steven E. de Souza, což mluví za vše (mimochodem na něj i na Silvera jsou ve filmech narážky - občan Souza, co neumí parkovat, a soudce Silver). Sly se sice na Dredda hodí, ale Schneidera jsem chtěl zabít.(27.2.2003)

Film sa mi ozaj páči, respektíve páčil v dobe ďalekej, keď sme na týchto filmoch vyrastali. Miloval som filmy o budúcnosti ako Total Recall alebo Demolition Man. Sylvester Stallone tu vyzerá úplne bombasticky s tými modrými šošovkami, to bol ozaj skvelý nápad. Ďalším veľkým lákadlom, pozrieť si film vždy znovu rád, bola krásna a mladá Diane Lane, ktorá je skvelá herečka. Aj tento film, ako skoro každý so Stallonem má svojich kvalitných zločincov a človek sa ako vždy môže tešiť na to, ako ich Sylvester vypráši. Ešte spomeniem, že som mal rád postavu Roba Schneidera. Nezvyčajná rola pre neho, ale tiež mala v podstate úlohu pobaviť.(19.2.2015)