Naprosto skvělý béčko, sice když jsem to viděl poprvý tak jsem předtim všude čet že to je hrozná sračka, ale mě se to i tehdy líbilo a teď se mi to zdálo snad ještě lepši, samozřejmě neřikám že to má nějak super promakanej příběh nebo že to je skvělý režisérský dílo, ale tady nejde ani tak o nějaký veledílo, ale o film po jehož shlédnutí si pamatuju spoustu super scének, dialogů, hlášek a mam chuť se na to kouknout ješte jednou, dokonce je to i občas vtipný, hlavně díky Slyovi, kterej teda těma hláškama nešetří. Podle mě se na tu roli Dredda Stallone dobře hodil a to jeho "Já jsem zákon" nebo "věděl jsem, že to řekneš", už nezapomenu. Nějak takhle jsem si představoval zpracování toho komisku(19.5.2005)

Klasický sci-fi svět se zánikem globálního světa a kumulace v megaměstech. Soudcové jsou trochu dál, ale v podstatě mi to připomíná dnešní ameriku. Film je takovým tuctovým. Nepřináší něco navíc, ale zábava tam rozhodně je a hudba neurazí. Stallone se drží svého standartu devadesátých let a Schneider si spletl místo, ten tam je asi omylem. Příběh je sice trochu děravější, ale celkově existuje mnoho mnohem hůře pojmutých sci-fi filmů. 6/10(2.6.2010)

Stallone je naprosto přesný. Když má na sobě soudcovskou helmu tak slintám blažeností. Proto nevím proč ve většině filmu běhá bez ní když v komiksu... Jinak masky jsou super soudcové vypadaj správně komiksovsky, rodinka kanibalů je taky dobrá. Speciální pochvalu si zaslouží bojovej robot protože ten byl fakt hodně cool, tím víc mě naštval jeho velice nedůstojný konec. Prostě po geniálním začátku se to trochu zhorší ale furt jde o super film a jednu z nejlepších rolí Sylvestera Stallonea vůbec.(19.5.2005)

• Dan9K

Tohle je přesně ten typ filmů, který znevažuje žánr science fiction. Je to přesně ten typ filmů, který často vysílají komerční televize po hlavním taháku večera - na dobrou noc a jsou to ty filmy, na které se jakože na zkoušku podívají moji (naši) prarodičové, aby pak zasvěceně mohli prohlásit, že žánr sci-fi je na nic. Já měl beze srandy ale docela vysoká očekávání. Demolition Man je můj nejoblíbenější Stallonův film a "Soudce Dredd" vypadal na obdobnou látku. Překvapí možná i docela povedené triky a slušný Max von Sydow. Bohužel ať už jde o jakékoliv jiné atributy, je to naprostá tragédie - scénář, všichni záporňáci, Rob Schneider, Sylvester Stallone (nikdy mi nebyl tak nesympatický jak tady), i hudba svými nečekanými zvraty a důležitými zesíleními připomínala parodii. A především mi lezl na nervy pravděpodobně od producentů vydaný příkaz splnit co možná největší počet filmových klišé, včetně konce, u kterého jsem si raději přikrýval rukou oči. Tohle se zkrátka nepovedlo...a vůbec nejhorší, co u vás může snímek vyvolat, je pochybování, jestli máte vůbec zasvěcovat čas filmové branži a jeho zástupci, dílu Judge Dredd, se to povedlo.(8.7.2006)

• decouble

Béčko nemusí být jen nízkorozpočtová záležitost... A ten kostým? Vždyť Stallone na sobě nosí skoro polovinu filmu jen celotělové elasťáky (podobné jakými se mohl chlubit Van Damme na konci 80. let) a má tak prkenný postoj, až se zdá, že má něco velkého zaraženého v zadnici. Ale aspoň je čemu se smát.(14.2.2011)

• Diane Lane

• - Blokový válečník, kterého při úvodním střeleckém souboji soudce Dredd (Sylvester Stallone) odsoudí k doživotnímu vězení, drží zbraň M41-A - pulzní pušku - z filmu Vetřelci (1986). (DArtanan)

• - Kostým, který nosí Soudce Dredd (Sylvester Stallone), navrh známý módní návrhář Giani Versace. (StevenW.)

• - Sylvester Stallone nikdy před tím neslyšel o Soudci Dreddovi. Poprvé až mu byla nabídnuta role. (Chatterer)