• M.Macho

Tenhle prima soudce se bohužel odsoudil sám... Takových krásných věcí, co tam mohlo být - zbyla jenom hodina a půl smutných sra*ek... Silvestr to nezachránil ani svým dokonale strnulým výrazem; dokonce filmu neprospěla ani přítomnost té zrůdy Prochonowa a co víc člověk nadělá, když na párty kanibalů příjde i božský Max Von Sydow...(4.5.2008)

Ja sa na ten film napriek všetkej debilite, ktorá z neho srší, nemôžem ani za mak hnevať. Už samotná Stalloneho smiešna kreácia megahrdinu to všetko odľahčuje natoľko, že to nejde brať ináč ako s veľkou rezervou. A s ňou je JUDGE DREDD bombastický sci-fi akčák s unikátnou výpravou, pefketnou Silvestriho hudbou a veľmi dobrým obsadením. V dvanástich by som ho zbožňoval! :)(10.8.2002)

Film sa mi ozaj páči, respektíve páčil v dobe ďalekej, keď sme na týchto filmoch vyrastali. Miloval som filmy o budúcnosti ako Total Recall alebo Demolition Man. Sylvester Stallone tu vyzerá úplne bombasticky s tými modrými šošovkami, to bol ozaj skvelý nápad. Ďalším veľkým lákadlom, pozrieť si film vždy znovu rád, bola krásna a mladá Diane Lane, ktorá je skvelá herečka. Aj tento film, ako skoro každý so Stallonem má svojich kvalitných zločincov a človek sa ako vždy môže tešiť na to, ako ich Sylvester vypráši. Ešte spomeniem, že som mal rád postavu Roba Schneidera. Nezvyčajná rola pre neho, ale tiež mala v podstate úlohu pobaviť.(19.2.2015)

• HateBreeder

Opravdu velice spatna adaptace komiksu. Jedine pozitivum je kus Slyovy vycnivajici tvare z pod prilby - to je jedine misto, kde film dobre ladi s komiksovou predlohou. Jinak je to film spatne natoceny - cloveka tam nic neprekvapi, akce je tam sice dost ale mozna kdyby ji spis bylo mene a poradne tak by to bylo lepsi. Efekty sou hrozne, a pripada mi to jaky by film byl natocen v roce 75. Doufam, ze se nektery reziser rozhodne legendu Soudce Dredda ozivit a da tak zapomenout na tento neuspesny pokus, ktery je jak urazkou komiksu, tak urazkou sci-fi a hercu jakbysmet. 35%(12.7.2006)

Průměrný film s tydýtem Robem Schneiderem... jediné, kde tohoto herce trochu snesu je Žába k zulíbání a pak jeden díl SOuth parku, kde i z něj dělají srandu.... Rob Schneider je normální člověk, až jednoho dne se změní v mrkev.... Celý tento film je takový divný, ale koukatelný. A Sly jako superhrdina... prostě průměr....(4.6.2006)

• - Při příjezdu soudce Dredda (Sylvester Stallone) k blokovým válkám Dredd řekne soudkyni Herseyové (Diane Lane), že jsou před střelami nepřátel na tuto vzdálenost v bezpečí. V několika scénách je však zobrazeno zastřelení civilistů na stejnou vzdálenost. (Zackk)

• - Než se ke komponování soundtracku dostal Alan Silvestri, byl původně vybrán David Arnold a po něm Jerry Goldsmith. Goldsmith něco málo materiálu dokonce nejen složil, ale také nahrál a jeho hudba zní v traileru filmu. (D.Moore)

• - Sylvester Stallone nikdy před tím neslyšel o Soudci Dreddovi. Poprvé až mu byla nabídnuta role. (Chatterer)