Ja sa na ten film napriek všetkej debilite, ktorá z neho srší, nemôžem ani za mak hnevať. Už samotná Stalloneho smiešna kreácia megahrdinu to všetko odľahčuje natoľko, že to nejde brať ináč ako s veľkou rezervou. A s ňou je JUDGE DREDD bombastický sci-fi akčák s unikátnou výpravou, pefketnou Silvestriho hudbou a veľmi dobrým obsadením. V dvanástich by som ho zbožňoval! :)(10.8.2002)

• Dan9K

Tohle je přesně ten typ filmů, který znevažuje žánr science fiction. Je to přesně ten typ filmů, který často vysílají komerční televize po hlavním taháku večera - na dobrou noc a jsou to ty filmy, na které se jakože na zkoušku podívají moji (naši) prarodičové, aby pak zasvěceně mohli prohlásit, že žánr sci-fi je na nic. Já měl beze srandy ale docela vysoká očekávání. Demolition Man je můj nejoblíbenější Stallonův film a "Soudce Dredd" vypadal na obdobnou látku. Překvapí možná i docela povedené triky a slušný Max von Sydow. Bohužel ať už jde o jakékoliv jiné atributy, je to naprostá tragédie - scénář, všichni záporňáci, Rob Schneider, Sylvester Stallone (nikdy mi nebyl tak nesympatický jak tady), i hudba svými nečekanými zvraty a důležitými zesíleními připomínala parodii. A především mi lezl na nervy pravděpodobně od producentů vydaný příkaz splnit co možná největší počet filmových klišé, včetně konce, u kterého jsem si raději přikrýval rukou oči. Tohle se zkrátka nepovedlo...a vůbec nejhorší, co u vás může snímek vyvolat, je pochybování, jestli máte vůbec zasvěcovat čas filmové branži a jeho zástupci, dílu Judge Dredd, se to povedlo.(8.7.2006)

Tak tohle je jedna z mých nejoblíbenějších akčních se Stallonem...výborné.(24.12.2006)

Myslím, že to, že si filmový Dredd oproti komiksu sundá přilbu je ten nejmenší problém. Další komiks předělaný na selanku pro děcka. Scénář napsal Silverův dvorní scénárista a béčkař až na půdu Steven E. de Souza, což mluví za vše (mimochodem na něj i na Silvera jsou ve filmech narážky - občan Souza, co neumí parkovat, a soudce Silver). Sly se sice na Dredda hodí, ale Schneidera jsem chtěl zabít.(27.2.2003)

Tak konečně jsem se odhodlal a podíval se na SOUDCE DREDDA. Musím konstatovat, že to je klenot. Něco takového se opravdu jen tak nevidí. Plastový kostým a hranatá Slyova lebka, s jeho povislým koutkem, čouhající z přilby. Sylvester Stallone jako Joseph Dredd je prostě největší týpek na světě. Hláškuje bez přestání. Střílí a až potom se ptá. Věrně slouží zákonům. Je čestný.... Paráda. Příběh dává více méně smysl, navíc po trikové stránce je film naprostý unikát. Herci splňují všechna očekáváníI a režisér natáčel s páskou přes obě oči. Přes všechnu tu dementnost je to výborná zábava. Guilty Pleasure jako vyšité. Čtyři je možná moc, ale jsem ještě zasažen šokem z toho co jem viděl. ;-)(8.7.2006)

• - Než se ke komponování soundtracku dostal Alan Silvestri, byl původně vybrán David Arnold a po něm Jerry Goldsmith. Goldsmith něco málo materiálu dokonce nejen složil, ale také nahrál a jeho hudba zní v traileru filmu. (D.Moore)

• - Kostým, který nosí Soudce Dredd (Sylvester Stallone), navrh známý módní návrhář Giani Versace. (StevenW.)

• - Režisér Danny Cannon zažíval během filmování neustálé rozepře se Sylvestrem Stallonem. Po dokončení filmu prohlásil, že konec filmu se naprosto liší od scénáře, a to kvůli Stalloneho požadavkům a zásahům do režie. (Chatterer)