• POMO
  ***

  Ja sa na ten film napriek všetkej debilite, ktorá z neho srší, nemôžem ani za mak hnevať. Už samotná Stalloneho smiešna kreácia megahrdinu to všetko odľahčuje natoľko, že to nejde brať ináč ako s veľkou rezervou. A s ňou je JUDGE DREDD bombastický sci-fi akčák s unikátnou výpravou, pefketnou Silvestriho hudbou a veľmi dobrým obsadením. V dvanástich by som ho zbožňoval! :)(10.8.2002)

 • Dan9K
  odpad!

  Tohle je přesně ten typ filmů, který znevažuje žánr science fiction. Je to přesně ten typ filmů, který často vysílají komerční televize po hlavním taháku večera - na dobrou noc a jsou to ty filmy, na které se jakože na zkoušku podívají moji (naši) prarodičové, aby pak zasvěceně mohli prohlásit, že žánr sci-fi je na nic. Já měl beze srandy ale docela vysoká očekávání. Demolition Man je můj nejoblíbenější Stallonův film a "Soudce Dredd" vypadal na obdobnou látku. Překvapí možná i docela povedené triky a slušný Max von Sydow. Bohužel ať už jde o jakékoliv jiné atributy, je to naprostá tragédie - scénář, všichni záporňáci, Rob Schneider, Sylvester Stallone (nikdy mi nebyl tak nesympatický jak tady), i hudba svými nečekanými zvraty a důležitými zesíleními připomínala parodii. A především mi lezl na nervy pravděpodobně od producentů vydaný příkaz splnit co možná největší počet filmových klišé, včetně konce, u kterého jsem si raději přikrýval rukou oči. Tohle se zkrátka nepovedlo...a vůbec nejhorší, co u vás může snímek vyvolat, je pochybování, jestli máte vůbec zasvěcovat čas filmové branži a jeho zástupci, dílu Judge Dredd, se to povedlo.(8.7.2006)

 • LiVentura
  *****

  Tak tohle je jedna z mých nejoblíbenějších akčních se Stallonem...výborné.(24.12.2006)

 • choze
  ***

  Myslím, že to, že si filmový Dredd oproti komiksu sundá přilbu je ten nejmenší problém. Další komiks předělaný na selanku pro děcka. Scénář napsal Silverův dvorní scénárista a béčkař až na půdu Steven E. de Souza, což mluví za vše (mimochodem na něj i na Silvera jsou ve filmech narážky - občan Souza, co neumí parkovat, a soudce Silver). Sly se sice na Dredda hodí, ale Schneidera jsem chtěl zabít.(27.2.2003)

 • 3DD!3
  ****

  Tak konečně jsem se odhodlal a podíval se na SOUDCE DREDDA. Musím konstatovat, že to je klenot. Něco takového se opravdu jen tak nevidí. Plastový kostým a hranatá Slyova lebka, s jeho povislým koutkem, čouhající z přilby. Sylvester Stallone jako Joseph Dredd je prostě největší týpek na světě. Hláškuje bez přestání. Střílí a až potom se ptá. Věrně slouží zákonům. Je čestný.... Paráda. Příběh dává více méně smysl, navíc po trikové stránce je film naprostý unikát. Herci splňují všechna očekáváníI a režisér natáčel s páskou přes obě oči. Přes všechnu tu dementnost je to výborná zábava. Guilty Pleasure jako vyšité. Čtyři je možná moc, ale jsem ještě zasažen šokem z toho co jem viděl. ;-)(8.7.2006)

 • - Než se ke komponování soundtracku dostal Alan Silvestri, byl původně vybrán David Arnold a po něm Jerry Goldsmith. Goldsmith něco málo materiálu dokonce nejen složil, ale také nahrál a jeho hudba zní v traileru filmu. (D.Moore)

 • - Kostým, který nosí Soudce Dredd (Sylvester Stallone), navrh známý módní návrhář Giani Versace. (StevenW.)

 • - Režisér Danny Cannon zažíval během filmování neustálé rozepře se Sylvestrem Stallonem. Po dokončení filmu prohlásil, že konec filmu se naprosto liší od scénáře, a to kvůli Stalloneho požadavkům a zásahům do režie. (Chatterer)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace