• Derek
  **

  najlepšie pre film a pre divákov by bolo ak by stallone celý film odohral s prilbou na hlave (čím je dredd typický), avšak ani to by tejto slabej adaptácii kultového komixu neprospelo. film je v porovnaní s komixom príliš mäkký a nudný. zaujímalo by ma ako by film vyzeral, ak by z neho nevystrihli najbrutálnejšie scény, alebo ak by sa dreddovi postavil do cesty sudca death a nie nevýrazný assante.(1.4.2004)

 • HAL
  ***

  Dredd je vlastně po všech stránkách (až na pár vcelku fajn akčních scén) nemálo špatný... což mu ovšem nikterak neubírá na zábavnosti, ba právě naopak - guilty pleasure potenciál prýští z každé rádobydrsné hlášky, z každého patetického momentu, z každého úšklebku na Slyově křivé držce. A že prostinký příběh v dementním prostředí s neskutečně cheesy rekvizitami a kostýmy vzbuzuje dojem že je ten film minimálně o deset let starší tu tedy není ani trochu na škodu. 5/10(26.9.2009)

 • Djkoma
  **

  Velká škoda, že tento comics přišel na svět v nevhodnou dobu. Možná počkat 5-7 let a svět by přijal tuhle vizi budoucnosti s drsným Stallonem úplně jinak a s otevřenou náručí. Soudce Dredd není tak špatný jak se zdá a opravdu překvapí drsností a občasnou krvavostí, na které by se dalo klidně i přidat. Bohužel, prostřední fáze filmu je nudná až moc.(13.12.2004)

 • kingik
  **

  Píše se rok 2139 a lidé se po ekologické katastrofě uzavřeli do megaměst, jež jsou sužována vysokou kriminalitou, kterou se snaží dostat pod kontrolu ochránci zákona. V Mega City One patří k nejvýkonnějším a také nejobávanějším soudce Dredd, jenž vyučuje na akademii budoucí soudce, jak zacházet se speciálním vybavením. Nepovedený film podle slavné comicsové předlohy. Je zde málo dobrých scén a rozhodně Stallone neutáhne vše i když snaha je evidentní. Potíž je v tom, že jeho postava nebo ještě lépe vyznění jeho postavy je velmi nesympatické, málo akce a zbytečný Rob Schneider. 40%(6.2.2009)

 • Hellboy
  ***

  Vůbec ne špatný film, ačkoliv s komiksovou předlohou toho pohříchu moc společného nemá. Dredd v podání Stallona prostě není ten nemilosrdnej terminátor, kterej ani nechápe pojem city, natož aby mohl nějaké cítit. Ale jak řikám, když se od tohohle člověk oprostí, dá se na to v pohodě dívat a ani nevadí, že vizuální stránka vykrádá Blade Runnera. Blbý je, že za první nadupanou polovinou ta druhá značně ztrácí, takže je výsledkem jen průměrný film, kdy jsem se ke konci dokonce lehce nudil.(17.11.2004)

 • Armand Assante

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace