• sochoking
  *

  Slay v tomto filme mal snád' viac ovisnutejšie kútiky než v Rockym a bola nenormálna prča ho vidieť v elasťákoch a so suspenzorom na guliach plus s melonmi pod pazuchami, ale to bol zrejme účel- nasledovať komix. V každom prípade toto nebola moja šialka kávy a udeľujem tomu rovnako jednu hviezdičku, ako aj novšiemu Dreddovi.(19.9.2012)

 • Djkoma
  **

  Velká škoda, že tento comics přišel na svět v nevhodnou dobu. Možná počkat 5-7 let a svět by přijal tuhle vizi budoucnosti s drsným Stallonem úplně jinak a s otevřenou náručí. Soudce Dredd není tak špatný jak se zdá a opravdu překvapí drsností a občasnou krvavostí, na které by se dalo klidně i přidat. Bohužel, prostřední fáze filmu je nudná až moc.(13.12.2004)

 • choze
  ***

  Myslím, že to, že si filmový Dredd oproti komiksu sundá přilbu je ten nejmenší problém. Další komiks předělaný na selanku pro děcka. Scénář napsal Silverův dvorní scénárista a béčkař až na půdu Steven E. de Souza, což mluví za vše (mimochodem na něj i na Silvera jsou ve filmech narážky - občan Souza, co neumí parkovat, a soudce Silver). Sly se sice na Dredda hodí, ale Schneidera jsem chtěl zabít.(27.2.2003)

 • ScarPoul
  ***

  Sudca Dredd je filmom, ktorý vznikol v období kedy sa začal komiksový žáner predierať aj do filmu. Iste rok 1995 nebol v ničom prevratný. Do vtedy vznikol Superman, Tri diely Batmana, Punisher. Sudca Dredd je plnohodnotným béčkovým filmom. Má úžasnú výpravu, ktorá v sebe miesi to najlepšie s Blade Runnera, Úteku z New Yorku a myslím si, že sa stal aj jednou z inšpirácií k Piatemu Elementu. Máme tu typického ukecaného a uvreštaného poskoka Roba Schneidera, ktorý sa tu predstavuje v úlohách, ktoré mu sedeli najviac - ešte predtým ako spojil svoje sily so Sandlerom a vybral sa cestou stupídných komédií. Máme tu prehrávajúceho Stalloneho, ktorý hláškuje ako zmyslov zbavený a nebyť tej pútavosti a toho, že sa to neberie príliš vážne, bol by to asi najhorší herecký výkon v celej jeho kariére. Film má skvelé tempo, na svoju dobu veľmi pútavé akčné scény a kopec sympatických postáv, ktoré akoby len zabudli hrať. Jedna z mojich výtiek putuje priamo k hlavnému zloduchovi, ktorý nato, že mal byť opakom Dredda, bol veľmi neprekvapivý. Inak je to jedno z mojich osobných gulity pleasure.(14.11.2012)

 • matestlust
  ***

  Teda,že jsem velký fanoušek komiksů,tak sem byl hodně zklamanej a docela i naštvanej...Čekal jsem drsnou podívanou,jaká je v komiksu parádní,ale viděl sem komedii s občasnou akční scénou,s přehnaně drsně se tvářícím Stallonem...Nevim no,pro někoho možná dobrý,koukatelný to celkem je,ale jinak-blbost.(31.3.2008)

 • - Kostým, který nosí Soudce Dredd (Sylvester Stallone), navrh známý módní návrhář Giani Versace. (StevenW.)

 • - Soudce Dredd není prvním snímkem, na němž Sylvester Stallone spolupracoval s Armandem Assantem. Tato dvojice se setkala již během natáčení dramatu Cesta k ráji (1978), který Stallone sám režíroval. První spoluprací snímek nebyl ani pro dvojici Sylvester Stallone a Rob Schneider. Oba se sešli při filmování snímku Demolition Man (1993). (Jizni Tlapa)

 • - Blokový válečník, kterého při úvodním střeleckém souboji soudce Dredd (Sylvester Stallone) odsoudí k doživotnímu vězení, drží zbraň M41-A - pulzní pušku - z filmu Vetřelci (1986). (DArtanan)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace