Convicts' Women

• USA Bust Out
všechny plakáty
Pornografický / Thriller
USA, 1973, 75 min

Pan Brown je zbožný člověk, který přichystá svým katolickým středoškolským studentům jednoho dne pěkný piknik v přírodě. V té oblasti ale dva muži utekli z místního vězení, a netrvá dlouho, a setkají se i středoškolačkami. Jejich hlad po ženském těle se brzy stane nekontrolovatelný, proto zajmou Browna, jeho ženu a studenty a všechny je vezmou do opuštěného města duchů, kde to začíná pěkně vřít. (Karlos80)

Karlos80

Jak charakterizovat tuto hodně amatérskou zálěžitost známnější spíše pod názvem "Bust Out"? Je to něco mezi WIP a sexploitation movies. Dva maníci uprchnopu odněkud?, poté si užívají s holkama na pikniku, ale když poté jedna zjistí že jde o vězně, náhle jde všem včetně manželského páru o život. Film samotný je ale tak mizerný, stejně tak jako řada jeho scén že to ani není možný, z těchto dvou subžánrů jsem viděl už spoustu filmů ale tento byl zdaleko nejhorší..Nezvládnutý naprosto po všech filmových stránkách, malý rozpočet, to člověka an i nepřekvapilo, otřesná zvuková ale i obrazová kvalita, mizerné herecké výkony, násilí nulové, dějová a zvratová linka skoro žádná ale abych jen nekritizoval, herečky tam hrály na svou dobu celkem pohledné (zvláště ta v červeném korzetu) se značně moderní vizáží, nebýt tam tedy ony a především pak sex (který tu zabírá snad polovinu filmu a který byl i dost odvážný) avšak převážně simulovaný a v detailech ke všemu opravdu hodně směšný, včetně všech těch zvuků sténání, hekání apod. Takl to bylo úplně o ničem! Jako celek opravdu bída, nezaujalo snad až na ty herečky téměř nic...Nakonec alespoň tu jednu hvězdičku musím filmu dát ale ani nevím za co.. ()