Dívka a noc

• Francie La Jeune Fille et la nuit (více)

Epizody(6)

Příběh seriálu Dívka a noc se odehrává v prestižním univerzitním kampusu na jihu Francie. Hlavní dějovou linkou je tragédie, která spojuje tři přátele. Tajemství smrti mladé dívky, která byla jedné noci unesena, začne vyvstávat z minulosti a vyvolávat mezi přáteli napětí. Seriál Dívka a noc se pohybuje mezi současností a minulostí a postupně odhaluje šokující pravdy spojené s pohřešovanou dívkou, která byla pohřbena ve zdi tehdejšího gymnázia. Seriál je plný mysteriózního napětí, dramatických zvratů a nečekaných odhalení, které diváky drží v napětí až do závěrečného vyvrcholení. Seriál byl natočen podle stejnojmenného francouzského bestselleru Guillauma Mussa. (Canal+ Action)

SatyR.film

V prvom rade by som nečítal obsah na csfd, lebo obsahuje spoiler o ktorom sa dozviete až ku koncu predposlednej časti. Tak máme tu zasa tradičnú rodinu, dvoch teplých chlapov vychovávajúcich deti a ich kamaráta, ktorých spája 25 ročné tajomstvo zo školských čias a nenaplnenú lásku k škaredej zubatej Ukrajinke Ivanna Sachno (nar. 1997, Ukrajina), kde táto fréza dokázala v tomto blábole pomotať hlavu nejednému chlapovi až sme sa dopracovali ku koncu seriálu v ktorom sa nič extra nedeje a čuduj sa svete, kto by to bol povedal už keď máme buzerantov, tak na konci sa objavia dve lesby. Premárnený čas 30%, slabulinké 2* ()