Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Hlavní hrdinové nastupují do práce snů a jejich život konečně nabírá ten správný směr. Anebo že by to nebyla zas taková procházka růžovým sadem, jak si představovali? Eva (Eva Toulová) sice získává, jako jediná žena, práci v nejlepší reklamní agentuře v zemi, to ale ještě netuší, že pod vedením sexistického šéfa (Václav Vydra). Vítek (Martin Kraus) se zase po letech konečně odhodlal otevřít si vlastní hypnoterapeutickou ordinaci, naráží ale na nepochopení okolí, které nemá ani ponětí, co od hypnoterapie čekat. Všechno se otáčí ve chvíli, kdy Eva dostává zakázku na reklamu, která má jediný cíl – aby se dotyčný do klientky zamiloval. (Bontonfilm)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (8)

charles3 

všechny recenze uživatele

Přiznám se, že ke shlédnutí předchozích filmových počinů Toulové jsem dosud nenašel ani odvahu, ani příležitost, takže moje hodnocení nebude plně objektivní, ale ve srovnání s (např.) Můžem i s mužem to má alespoň jakýsi filmový tvar, byť spíše s televizním (přesněji seriálovým) scénářem. Ten jistě v televizi uspokojí diváka TV Nova, TV Prima či nejspíše TV Barrandov, ovšem jeho uvedení v kinech je na pováženou. Jelikož ale propagace a herecké obsazení přesvědčily určité procento kinařů k jeho nasazení, byl jsem s ním konfrontován i já. Předtím mě dostatečně odradila filmová upoutávka, stejně jako plakát, parazitující na vizuálu o dost zdařilejších Hofmannových komedií Ženy v běhu, Srdce na dlani a Sladký život. I ten nejslabší, tedy poslední z nich, je přitom tak o dvě třídy výše. Co se dá s přimhouřením obou očí pochválit, je výkon Martina Krause, možná poslední filmová role-nerole Jiřího Krampola a hned dvojí složení se hlavní hrdinky do ne-moc-velké krabice - nehledě na to, zda je tato zápletka logická a věrohodná. Díky těmto třem "malým zeleným ťumplíkům" nakonec jednu hvězdu přidávám. Co bych kromě námětu, kýčovitých postav, hlavní "pachatelky" a celkového dojmu zkritizoval, je kamera - při prvním setkání Toulové s Krausem má Kraus, byť právě mluvící, v záběru jen půl hlavy, zatímco Toulová je tam celá. Že by pan Mědílek dosud neslyšel o švenkování, zoomování nebo střihu? ##### Edit: Koukám, že na příští rok chystá Toulová další film - během dvou let už třetí!!! Proboha, proč? PROČ?!? ()

frings 

všechny recenze uživatele

Kdo chce, najde si v tomto filmu co potřebuje. Jsem potěšený, že zábavnou formou boří mýty ohledně hypnoterapie. ()

MonarC odpad!

všechny recenze uživatele

Tohle je bezpochyby ten nejhorsi film za poslednich par let. Kdyz pominu ocividne chyby ve strihu, nedotazeny scenar, slabou dejovou linku tak herecky vykon pani Evy Toulove je naprosto sileny. Nedokazu pochopit, ze v sobe nenasla dostatek sebereflexe a na hrani se nevykaslala. Je prkenna, bez emoci a vyrazu. Sileny dojem z filmu nezachrani vubec nic a asi 5 do oci bijicich, product placementu, udela z divaka idiota. ()

Jurkodak1 odpad!

všechny recenze uživatele

A ostatních pár diváků se ještě divilo, že na to nepřišlo víc lidí. Humor špatnej (co má být ta scéna s kozou u hypnoterapeuta, nebo pošťákem a krabicí?! To je jak z nějaké absurdní scény z Lynchova filmu), herecký výkony prkenný (a občas si herci očividně těžko vzpomínali na text, jako třeba pošťák), kamera na úrovni prvních Bastardů (ne rozlišením, ale amatérstvím). Od Revizorů žádný pokrok a akorát se mi potvrdil dojem, že ze sebe režisérka Toulová dělá víc, než je. Distribuci od Bontonu fakt nechápu a nedávný článek v bulváru "Slavná filmařka se vdávala na exotickém ostrově" beru jako zaplacený. ()

Galerie (33)

Reklama

Reklama