Diamond Connection

• Itálie Diamanti insanguinati (více)
všechny plakáty

Karlos80

Větší stupiditu jsem už hodně dlouho neviděl. I v rámci nízkého rozpočtu jsem viděl daleko lepší filmy než tento švýcarský flick. Co ta úděsná maketa havarujícího letadla? Hrůza, děs a trapnost. Snímek se točil někde v Turecku a Francii, vypadalo to ale spíše jako film z italsko/turecké koprodukce, a proto mě docela zaskočilo když jsem se později podíval na zemi vzniku filmu, kde jsou uvedeni Švýcaři. Film je špatný, ať už od doslova směšného dialogu, šílené akce (automobilové honičky, souboje nula-od nuly) až po nepředstavitelné a nepřesvědčivé herecké výkony (pomalu stárnoucí ale jinak stále půvabná Barbara Bouchet bohužel také zklamala, bylo na ní vidět že se trápí, nebyla vůbec v kondici). Film ač se někdy tváří jakoby akčně tak zcela postrádá nějaký větší rytmus a spát, jedna mizerná scéna tu následuje druhou, spiknutí je nudný a směšný, vůbec celý scénář je nesouvislý, značně chaotický a nepřehledný. Silně nedoporučeno i přesto že se jedná o raritu a pokud ano, tak jen pro fanoušky Barbary to byl taky důvod proč jsem chtěl tento film vidět! ()

G04T

Řekne mi někdo o čem tahle sračka byla? Jo aha, už vim - o hovně. A proč byla o hovně? Hmmmm... Jo jasně, protože v tom maj prsty Turci, klasika! Po zhlédnutí týhle sračky a filmu Nelle pieghe della carne (kterej jsem viděl před rokem a půl) jsem usoudil, že Sergio Bergonzelli byl režisérskej mrzák a nic víc už od něj nikdy nechci vidět. ()