Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Harryho a Mika spojuje s dalšími poldy policejní odznak a zaměstnání v jednom sboru ve Phoenixu. Není to moc, ani málo. Většinou jeden o druhém všechno vědí a také se každý den jako jeden muž pohybují ve světě násilí. Občas společně tajně vezmou právo do svých rukou. Na rozdíl od mnoha svých kolegů je detektiv Ray Liotta dobrý policajt, ale jeho vášeň pro hazard ho přivede do obtíží. Těžce se zadluží u zločineckého bookmakera, a tak vymyslí riskantní plán, jak získat dlužné peníze zpět. Jenže všechno se nedaří, jak by mělo. (ČSFD)

(více)

Recenze (27)

Lacike 

všechny recenze uživatele

Klasický deväťdesiatkový pokus o napodobnenie Tarantina. Je tu mnoho známych ksichtov, popkultúrne kecy akože o ničom, kopa skorumpovaných postáv, takže sa dočkáme jedného podrazu za druhým až tá nepredvídateľnosť správania sa postáv začne byť strašne predvídateľná. Ku cti filmu slúži, že sa na rozdiel od väčšiny Tarantinových napodobniteľov, nevykašlal aj na dramatickú stránku a postavy nie sú len za každú cenu komické figúrky. Nie sú nejak plnohodnotne prekreslené, ale majú aj vážnejšie scény. Najviac to platí o hlavnom antihrdinovi, poldovi s gamblerským problémom, ktorý si napriek všetkým tým sračkám do ktorých sa namočí zachováva určitú morálku. Ray Liotta rozhodne predviedol solídny výkon. Ostatní sú tiež ok, ale ako celok je to len mierne nadpriemerná a ľahko zabudnuteľná Tarantinovská kópia. 6/10. ()

movie 

všechny recenze uživatele

Vážně nechápu, proč se režisér Danny Cannon zahazuje s takovými shity jako Soudce Dredd nebo Tajemství loňského léta 2. když má evidentně navíc - tedy jak dokazuje tento snímek a ještě třeba Young Americans!Navíc výborné herecké výkony - především u Anthonyho LaPaglii a Daniela Baldwina - ani Ray Liotta není špatný, ale přece jen bych v jeho roli raději viděl někoho jiného! ()

Reklama

Chrustyn 

všechny recenze uživatele

Po právu nepříliš známý ani úspěšný a hlavně nepříliš povedený krmi thriller, který se občas snaží tvářit jako "tarantinovka" ačkoliv na to nemá proporce ani obsazení. Film ukazuje jak těžký život má policajt gambler, který nemůže věřit ani svým kolegům. Nepřesvědčivý herci a nudný děj, který chce od diváka hodně trpělivosti aby film dokoukal nezaručují tomuto filmu velkou míru zábavnosti. ()

korbitch22 

všechny recenze uživatele

další,z řady úplně zamomenutých,drsných kriminálek,které neprávem nemají své čestné místo na diváckem poli.škoda...ray liotta v roli drsného a čestného poldy,který je bohužel tak trochu závislý na pokeru,sázení a vůbec hazardu všeho druhu.skvělá rolička,tou dobou zhruba devatenáctileté brittany murphy,kterou liotta odmítne kvůli pokerové seanci:-)hlupáček:-DDD! ()

vegetol.mp 

všechny recenze uživatele

Gamblerskej polda po krk v dluzích, lichváři, sázkaři a zkorumpovaný poldové. Zručně natočenej film s výbornou hudbou a parádním obsazení. Liotta je talentovanej herec a ani tady nezklamal. To platí i o zbytku obsazení. LaPaglia nebo Baldwin jsou skvělý a pochvalu zaslouží o Tom Noonan jako šišlající bookmaker, ze kterýho jde strach. Příběh sice nepřináší nic novýho, ale situace jsou uvěřitelný, stejně jako dialogy. Jako dvoj program s Romeo krvácí naprosto ideální. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama