Vážně nechápu, proč se režisér Danny Cannon zahazuje s takovými shity jako Soudce Dredd nebo Tajemství loňského léta 2. když má evidentně navíc - tedy jak dokazuje tento snímek a ještě třeba Young Americans!Navíc výborné herecké výkony - především u Anthonyho LaPaglii a Daniela Baldwina - ani Ray Liotta není špatný, ale přece jen bych v jeho roli raději viděl někoho jiného!(29.9.2002)

Zkorumpovaní policajti typu Harryho v podání Raye Liotty (mimochodem úžasném) jsou mi tisíckrát milejší než ti zaseknutí, co vzpomínají na svá traumata z dětství. Harry má díky svému gamblerství docela potíže (ne, je úplně v prdeli), tahleta jeho vášeň ho v mých očích polidšťuje a vůbec je uvěřitelná. Oproti jeho skvěle napsané postavě ale stojí bídný scénář, který z působivého civilního snímku dělá postupem času naprosto zbytečná jatka.(7.3.2010)

Film režiséra příšernýho Soudce dredda,kterej mě ve svý době v kině neuvěřitelně zklamal,a možná proto jsem od toho nic nečekal.Ale jak se říká,nejlepší je vždy to ,co není čekaný a plánovaný.Příběhů z policejního prostředí,kde bují korupce a špinavý praktiky,není moc a navíc je většina z nich nudná až hrůza,ale tohle je naopak dost nadprůměrný.Je vidět ,že je to točený deset let zpátky a Liottu ještě někdo chtěl obsadit spíš do ačkovýho filmu,teď už ho tohle štěstí nepotkává.Hodim tam 60%,protože mě to dost bavilo.(7.12.2009)

Pecka!!!Tohle jsem nečekal,opravdu parádní film.Hudba solidní.Výborný Ray Liotta v roli policajta,no a taky gemblera.Nejlepší bylo-ZKOUMALY DVA CHLÁPKY,JEDEN MILOVAL DVOJKY A TEN DRUHEJ ZASE TROJKY,TEN Z DVOJKAMA BYL V POHODĚ A TEN DRUHEJ ZEMŘEL NA RAKOVINU.Konec byl vlastně dojemný,smutný,ale hlavně Liotta stihnul zastřelit všechny lotry,pochutnat si na jablečným koláči a dát si cigaretu.Velmi dobrý film a k tomu všemu krásná,sexy mlaďounká Brittany Murphy,ale velká škoda,že se tu objevila jenom chvíli.(3.12.2012)

Gamblerskej polda po krk v dluzích, lichváři, sázkaři a zkorumpovaný poldové. Zručně natočenej film s výbornou hudbou a parádním obsazení. Liotta je talentovanej herec a ani tady nezklamal. To platí i o zbytku obsazení. LaPaglia nebo Baldwin jsou skvělý a pochvalu zaslouží o Tom Noonan jako šišlající bookmaker, ze kterýho jde strach. Příběh sice nepřináší nic novýho, ale situace jsou uvěřitelný, stejně jako dialogy. Jako dvoj program s Romeo krvácí naprosto ideální.(25.12.2009)