Mimozemšťan, pohřbený v hrobce krále Tuta, terorizuje univerzitní kampus. (JasonCZ)

corpsy

Tá zabandážovaná porcia tajomnej entity, chce iba svoje perličky ( alebo ako to ináč nazvať ), nechce nikomu ublížiť ( a predsa sa jej to nedarí ). Snímok je chudý na špeciálne efekty, gore a masky, ale aspoň to vynahrádza ako tak napínavým dejom, ktorý vo mne vyvolával očakávania. Aj keď som sa nedočkal toho, čo tento námet na béčkovom poli dokáže ( predsa len tvorcovia sa vedia v kategórii B viac rozohniť ), aj tak zaujalo. ()

koval45

Bavit jsem se začal, až když jsem se smířil s tím, že Time Walker vůbec není o cestování časem (jak by mohl název naznačovat). Spíš je tady motiv časové kapsle. Jde o to, že profesor se svými žáky otevře hrob faraona a místo mumie je tam pochovaný nějaký emzák, který začne hledat ukradené krystaly, s nimiž se může teleportovat zpátky na svou planetu, nejspíš. Má to dobrou atmosféru, příběh, vražedný sliz . . . prostě celkem fajn film. Navzdory krátké stopáži jsem měl pocit, že to trvá strašně dlouho, a taky "to be continued" na konci trochu kazí dojem, ale jinak mě film bavil a zaujal. ()