Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cariada
  ***

  Cosi masakruje lidi v New Yourku, podle názvu je asi jasné co či kdo. Škoda že vlka uvidíme až v závěru jinak máme pouze pohled z jeho očí což je rozmazaná mazanice něco jako negativ. Nevýhoda, je zbytečně dlouhá stopáž téměř 2 hodiny jsou opravdu strašně moc, naštěstí občasným zrychlením o nic nepřijdete ba naopak, film je koukatelnější.(25.8.2012)

 • Šakalík
  ***

  Zajímavě natočený, ale příběhem značně infantilní krimi thriller, který má typickou atmosféru osmdesátkových kriminálek. Film je zajímavý z technického hlediska, protože za pomocí obrazových i zvukových filtrů umožní divákovi vnímat svět očima i ušima vlčích zabijáků. V těchto scénách jsou použity principy, které proslavily Čelisti (pohled na oběť skrz oči predátora za doprovodu podmanivé hudby). Jenomže samotný příběh poněkud drhne. Film je zbytečně dlouhý, takže se místy vleče, scénář obsahuje spoustu logických nesmyslů a samotné finále v podobě jakéhosi smíření se s přírodou je dost tak trapas. Z dnešního pohledu tenhle snímek už asi moc nezaujme, ale vůbec bych se nebránil poněkud akčněji laděnému remaku.(8.5.2013)

 • corpsy
  ***

  Nie je to vlkodlačí horor, teda aspoň nie v tom pravom zmysle slova ( ako napr. THE HOWLING ). Film režiséra Wadleigha je detektívkou s mysterióznym námetom, podávaním skôr ako thriller, než akčný film. A podobne minimálne sa tu pracuje s krvavými scénami, ktoré tu len na chvíľku vystrčia, aby bol spokojný každý divák, aj ten ktorý uprednostňuje gore. Dobovka, ktorá by rozhodne nemala újsť žiadnemu priaznivcovi tohoto žánru.(25.2.2018)

 • Evzeni1
  ****

  1. DABING VHS V českém znění: Petr Pospíchal - Albert Finney (Dewey Wilson), Jiří Kodeš, Jan Pohan - Dick O'Neill (Warren), Isabela Soukupová, Lucie Kožinová, Jakub Saic, Jaroslav Kaňkovský, Dalimil Klapka, Zdeněk Podhůrský Zvuk: Lubomír Zajíc Produkce: Pavla Draxlerová Překlad: Tomáš Studený Režie: Jaromír Polišenský Vyrobilo: Studio dabing AB Barrandov pro Warner Home Video(3.6.2018)

 • Karamanlis
  ***

  Snímka Wolfen býva v rôznych rebríčkoch častokrát zaraďovaná medzi werewolf movies, bližšie než k vlkodlačiemu však má k animal hororu, nakoľko tu zabíjajú vlci a neudeje sa žiadna transformácia človeka do zvieracej podoby. Samotní vlci a ich útoky na Newyorčanov sú najslabšou stránkou filmu. Nie sú totiž zobrazované explicitne, ale prebiehajú iba v hmlistých náznakoch a na prvého poriadneho vĺčka, objaviaceho sa v plnej kráse si divák musí počkať takmer jeden a pol hodiny. Často tu je použitý pohľad na situáciu z rôznofarebnej vlčej perspektívy, čo po určitom čase začína byť iritujúce.(4.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace