Karlos80

Pokud jste milovník pravého a nefalšovaného Eurotrashe, musíte tuhle neuvěřitelně bizarní věc vidět, jinak nevíte o co přicházíte! Ošklivé, absurdní, naprosto nesrozumitelné a zmatené - chaotické, kýčovité, prostě bída po všech stránkách a ve všech směrech. Ani hudba jinak výborných bratrů De Angelisů filmu prakticky nijak nepomohla k vytvoření atmosféry a hlavně napětí, které tady neexistuje. Ne vážení, tohle opravdu nebyla parodie na samotný žánr, pouze nepovedený pokus o žlutou. Ani se mi nechce věřit tomu, že toto měl na svědomí režisér Sergio Pastore, který je podepsán pod klasickým 70s mírně nadprůměrným giallem ''Sette scialli di seta gialla". Nezapomenutelná scéna; Telefonní budka, v ní na smrt vystrašená žena, která si myslí že jde u zabijáka nebo úchylákam, a on se z něj k jejímu překvapení a k našemu ohromení vyklube nějaký potrhlý exhibicionistický tanečník, který poté co si sundá klobouk, kabát a šálu, to před ní rozbalí jak na parketu v Hiltonu:-))) Pokud nepatříte mezi zvědavce či nemáte rádi tento žánr, měli byste se filmů raději vyhnout, upozorněni jste byli!:-) Z lásky k žánru, ale s odřenýma ušima 1,5/5*. ()