Pouliční gang

Band of the Hand

Akční / Krimi

USA, 1986, 109 min

Milovala jsem ten film,když jsem ho viděla ve svých pubertálních létech, a miluju ho dodnes. Je to stará klasika. Banda nevychovaných dětí, páchající zločiny, jsou vypraveny do neobvyklého nápravného zařízení v džungli. Boj, který tady musí přežít nejen sami se sebou, ale taky s nebezpečím divočiny, vás opravdu nenechá spát. Přátelství, které se tady stvrzuje, a hodnoty, které mezi sebou nachází, jsou v celku klišé, ale cesta, kterou si prošly, aby se k tomuto cíli alespoň přiblížili, nebyla jednoduchá. Myslím, že tento film měl v té době mnohem větší poslání, než jsem tenkrát mohla chápat.(9.6.2013)

Film Band of the hand (Síla vzepření)je jeden z prvních snímků,ve kterém jsem měl tu čest vidět Langa a Fishburna.Film pojednává o speciálním programu pro speciální delikventy.Jednoduché a klasické béčko,ale své kouzlo to má.Každopádně tento film stojí za zhlédnutí.I když se jedná o béčko,tak je tu nepatrná práce režie Paula Michaela Glasera.(24.9.2014)

Pět mladistvejch delikventů cajti plesknou do jungle at se zlepší a zkámoší mezi sebou, do toho jim pomahá nějakej major mračoun.. což byla první půlka která mě bavila jen tak tak.. pak nastavá lepší půlka a to se odehrává v miami, kde řádí mladej gengstr Morfeus a nějakej Nestor... začnou se srát tak nějak mezi sebou a vzniknou koneckoncu dvě celkem dobrý povedený přestřelky.. pak tam je ještě jedna šukací scéna za doprovodu Broken wings a to si získalo muj hlas. Vpoho snesitelný béčko.(26.9.2018)

Rozpočet $8,7miliónaTržby USA $4,865,912Tržby Celosvetovo $5,387,430(3.12.2008)