Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Londýnská policie má značné problémy s organizovaným zločinem, zejména s mladými delikventy. Její trpělivost pořádně přeteče, když je zabit neznámý mladík. Tehdy si Scotland Yard přizve na pomoc amerického protidrogového specialistu Johna Harrise, který s pomocí policisty Edwarda Fostera krůček po krůčku proniká do uzavřeného světa mladistvých... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (16)

srolyma 

všechny recenze uživatele

Oficiální text distributora je natolik odlišný od skutečnosti, že si dovolím zahrát na Saturnina a uvést věci na pravou míru. -"Londýnská policie má značné problémy s organizovaným zločinem, zejména s mladými delikventy."- Zcela naopak, kmotři organizovaného zločinu jsou postupně vražděni, takže si policisté lebedí, jak jim někdo ulehčuje práci. -"Její trpělivost pořádně přeteče, když je zabit neznámý mladík. "-Tak to se ve filmu vůbec nestane. Žádný neznámý mladík zde zabit není, tudíž ani trpělivost nepřetéká. -"Tehdy si Scotland Yard přizve na pomoc amerického protidrogového specialistu Johna Harrise, který s pomocí policisty Edwarda Fostera krůček po krůčku proniká do uzavřeného světa mladistvých... "-Trefa! Američan skutečně přijíždí, ovšem nikoliv na pomoc zoufalým bobíkům, ale za účelem vlastního vyšetřování a polapení amerického gangstera, který se právě do Londýna přesunul. A průnik do uzavřeného světa mladistvých? Tady si možná oficiální textař z Řitky plnil své nenaplněné pedofilní představy, ale o průnik tady opravdu nejde. A jaký že je vlastně ten film? Mírně nadprůměrné krimi, které nebude nudit, ale ani nijak zvlášť nenadchne. ()

andy60 

všechny recenze uživatele

Řitka se tentokrát docela vytáhla. Ona to žádná velká sláva není - naprosto tuctová kriminálka o zkažené mládeži, do toho přimícháno trochu obchodování s drogami, ale většina titulů z jejich produkce dosáhne sotva na jednu hvězdičku. Tohle je jedna z vyjímek - film, na který se dalo koukat a který se dal dokoukat až do konce. ()

Reklama

kolemjdouc 

všechny recenze uživatele

vzhledem k tomu,že jsem na netu hledala jiné dvd (film jsem vyloženě nevyhledávala) a mám ráda Keitela film jsem si koupila.Uvařila jsem si kafe zatáhla závěsy - a byla jsem mile překvapena.Klídek,piánko ,sem tam nějaký výbuch ,mrtvol taky přijatelně.Takže kdo nemá náladu na nějaké zběsilé honičky,detonace aut a spoustu řvaní ,si přijde na své.jenom název Mladí Američané???????????? Viděla jsem jen omladinu z londýnského podsvětí :-) ()

Rex Mundi 

všechny recenze uživatele

No, videla som už aj vydarenejšie drogové gangsterky. Táto je plná klišé a pokúša sa kombinovať morálny odkaz pre mladých chlapcov s prvkami Krstného otca a charizmatickým drsným policajtom. Taký guláš námetov, kde ani jedna ingrediencia nie je úplne dovarená. ()

Hyger 

všechny recenze uživatele

Název filmu mi moc neseděl, ale po Američanech se dneska opičí kdekdo, tak koneckonců proč ne mladí Londýňané před pár lety. Nenudil jsem se u toho, i když téma není nic nového a na konci děj trochu pokulhává, tam mi to připadalo, že to prostě chtěli utnout. Kladem je ovšem skvělá hudba a charismatický Harvey Keitel. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama