Vietnamský válečný veterán Jack Dunne utrpěl válkou těžký duševní otřes a své psychické problémy řeší tím, že se toulá Amerikou. Stal se z něho tulák, který má potíže vrátit se zpět do normální společnosti, až se seznámí s dívkou, do které se zamiluje. Tím mu svitne naděje, že vrátí svůj život zase zpět do starých kolejí. (MVanis)

Martin741

Neznamy, ale o to kvalitnejsi film od rezisera Dzeremy Kagana. Opat tematicky Vietnamska vojna, takto nebudem tu pliest zasratu zahranicnu politiku USA, tu jebal pes, - teda zase pardon, to mi uslo, a chcel som pochopitelne napisat, ze mam brutalne zabrany hovorit o zahranicnej politike USA. Jo a konecne som sa v tomto filme zbavil aj trojpismenkovych organizacii - tu niet ani jednej. Esteze Tak! Tomu aj verim, ze ked sa vojaci vracali z vietnamskeho pekla, tak ich doma v USA necakalo nic dobre. Film to aj pekne ukazuje, byvaly US vojak ma depresie, traumy, a lieci si ich lozenim po Statoch. Sympaticke, najma mna zaujal stav USA v 70. rokoch, tam som sa nenudil ani chvilu. Potom na konci prisiel Happyend- chlapik si nasiel lasku a tym mu svitla nadej na lepsi zivot : 68 % ()

• Olivia Cole v tomto filmu debutovala. (Pumiiix)